یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳

با تلاش معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده و مشارکت انجمن ورزشی و شورای صنفی

زمین فوتبال چمن مصنوعی دانشکده علوم پزشکی آبادان به بهره‌برداری می‌رسد

چمن مصنوعی دانشکده علوم پزشکی آبادان

زمین فوتبال چمن مصنوعی دانشکده علوم پزشکی آبادان به عنوان نخستین فضای ورزشی روباز این دانشکده، با تلاش معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده و مشارکت انجمن ورزشی و شورای صنفی مورد افتتاح و بهره برداری قرار می‌گیرد.

یدالله طاهری مدیردانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: این زمین چمن با تلاش و همت معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده و پیگیری‌های مداوم دانشجویان، انجمن ورزشی و شورای صنفی دانشکده، هفته آینده باحضور جمعی از مسئولان دانشکده افتتاح می‌شود.

وی در خصوص خصوصیات این زمین چمن گفت: مساحت این زمین فوتبال حدود ۶۰۰ متر مربع است که با ابعاد ۲۵ در ۲۲ متر مربع در آستانه بهره‌برداری است.

طاهری در خصوص هزینه خرید و نصب چمن مصنوعی گفت: هزینه ساخت این زمین فوتبال و نصب و خریداری چمن مصنوعی حدود ۷۰ میلیون تومان شده است که با حمایت مالی منطقه آزاد اروند به عنوان حامی مالی این پروژه، تامین شده است.

مدیردانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: این زمین فوتبال در گذشته پارکینگ خوابگاه بوده است که کارکنان و دانشجویان دانشکده از آن  استفاده می‌کردند اما اکنون با همت و مشارکت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده و همت و تلاش اعضای انجمن ورزشی و شورای صنفی، تبدیل به زمین چمن مصنوعی شده است.

وی با بیان اینکه برای خرید چمن مصنوعی و نصب آن با مشکل بودجه مواجه بودیم، اظهار کرد: با رایزنی‌هایی که با منطقه آزاد اروند به عمل آمد، تامین منابع مالی این طرح ورزشی فراهم شد.

مدیر دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان در خصوص مدت زمان احداث این زمین فوتبال و نصب چمن مصنوعی گفت: تکمیل و تجهیز این پروژه ورزشی مدت ۴۰ روز به طول انجامید.

وی خاطرنشان کرد: این زمین چمن فوتبال، نخستین فضای ورزشی رو باز دانشکده علوم پزشکی آبادان به شمار می‌رود که هفته آینده با حضور مسئولان افتتاح خواهد شد و قرار است نام این زمین فوتبال چمن مزین به شهید مدافع حرم آبادان، عارف کاید خورده شود.

طاهری با اشاره به وجود یک خوابگاه ملکی و دو خوابگاه استیجاری در دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در خوابگاه دخترانه دانشکده که استیجاری است باشگاه مجهز ورزشی داریم که تمامی وسایل و امکانات ورزشی را دانشکده خریداری و تجهیز کرده است. در خوابگاه ملکی پسران نیز مجهز به سالن بدنسازی هستیم اما برای ورزش شنا، استخر اجاره می‌کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.