چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

کارگاه توانمند سازی ارتباط موثر در محیط اداری برگزار شد

موثر4

کارگاه ارتباط موثر در محیط اداری  در راستای توانمند سازی کارکنان و رابطین فرهنگی و اعضای شورای فرهنگی ، در روز چهارشنبه 29 آذرماه 96 در سالن اجتماعات بوستان برگزار شد

به گزارش مفدا کرمانشاه ، کارگاه ارتباط موثر در محیط اداری  در راستای توانمند سازی کارکنان و با حضور رابطین فرهنگی و اعضای شورای فرهنگی معاونت ها و مراکز آموزشی درمانی سطح استان در روز چهارشنبه 29 آذرماه 96 در سالن اجتماعات بوستان برگزار شد .

در این کارگاه دکتر باتمانی دکترای حقوق و استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه ، به عنوان مدرس کارگاه در ابتدا در خصوص مباحث منشور حقوق شهروندی و جایگاه ارزش های اجتماعی در جامعه مطالبی را بیان داشتند .
باتمانی افزود : تعهدات از لحاظ حقوق به دو گونه می باشد : تعهد به بصیره و تعهد به نتیجه و جنس تعهدات در حرفه پزشکی از جنس تعهد به بصیره است و در خصوص ارتباط موثر تعهدات از جنس نتیجه است .
وی گفت: از لحاظ ارتباط و تعامل با مردم چه وظایفی وجود دارد  و تمام ادیان در کرامت و تقوا متحد القول هستند و هیچ انسانی بر دیگری تفاوتی ندارد الا در کرامت و تقوا ، و همچنین رعایت ارتباط موثر را، تضمینی در جهت کرامت انسانی عنوان کرد و در برقراری ارتباط موثر باید چهارچوب را رعایت کرد و علل و راههای ارتباط موثر و عدم ارتباط موثر را به تفکیک در جمع حاضرین تشریح نمودند . 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.