سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸

در آستانه برگزاری جشنواره فرهنگی سیمرغ؛

قدردانی و اعلام حمایت کانون‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از دکتر کوروش عزیزی

اعلام حمایت از دکتر کوروش عزیزی

با برگزاری برنامه های گسترده روز دانشجو و اجرای برنامه‌های پر بار سیاسی و فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، ۱۸ کانون دانشجویی و جمع کثیری از فعالین و دغدغه مندان فرهنگی دانشگاه با صدور بیانیه ای از زحمات معاون فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه قدردانی کردند.

به گزارش مفدا شیراز، با برگزاری برنامه های گسترده روز دانشجو و اجرای برنامه‌های پر بار سیاسی و فرهنگی طی چند روز گذشته در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، ۱۸ کانون دانشجویی و جمع کثیری از فعالین و دغدغه مندان فرهنگی دانشگاه، با صدور بیانیه‌ای از زحمات و تلاش‌های بی دریغ "دکتر کوروش عزیزی" معاون فرهنگی و امور دانشجویی این دانشگاه در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی و فضای باز سیاسی قدردانی و اعلام حمایت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الرب الشهداء و الصدیقین

روزگار غریبی است، جای برحقِ برخی بزرگان و شخصیت ها شناخته نمی‌شود. همان نیک مردانی که در گذر زمان و در کمین گاه‌های فریبنده روزگار، هرگز شیفته  قدرت نشده و وجدان کاری و تعهد و رسالت خویش را با ارتقاء مناصب گذرای اداری معامله و معاوضه ننموده اند. البته که اینان انگشت شمارند و شاید به ظاهر تنها اما هیچ گاه چنین نپندارید که کار خیر و اقتدار راسخ یک مدیر شایسته در سیاهی دلسردی های پیچ و خم ادارات گم می‌شود.

تردید نداشته باشید که آن طیف گسترده ای که در زیر سایه این مدیریت و اندیشه‌های مترقی آن، جوانه زده و رشد کرده اند و هرچه دارند را مدیون بزرگ مردی هستند که پیراهن را مشعل کرده و در سرمای موانع فعالیت های فرهنگی، چراغی شد برای گم نکردن راه و جلوگیری از واژگونی روحی و فرهنگی، محبت‌های پدرانه او را فراموش نکرده و آماده حمایت همه جانبه از استاد و مراد خویش می باشند.

مردی که از چهار سال پیش تا کنون، بر بلندترین جایگاه فرهنگی این قطب مهم آموزش پزشکی کشور تکیه زده و با دنیایی از ایده ها و امید ها، جانی دوباره در کالبد مرده کانون‌ها، تشکل‌ها و نشریات دانشجویی دمید و با حفظ انصاف و تعادل، معنای واقعی برابری، عدالت و احترام به همه اندیشه ها و نظرات را در عمل معنا نمود.

مردی حاضر در صحنه تمام فعالیت های فرهنگی، مردی از دیار اندیشه و گفتار و عمل که هر رفتاری از او الگویی برای جوانان و دانشجویان علاقمند به امور فرهنگی قرار گرفت.

حال در واپسین روزهای پاییزی و در آستانه یلدایی‌ترین شب سال، در تب و تاب بزرگترین و معتبرترین جشنواره فرهنگی دانشجویان کشور، فعالین و دغدغه مندان فرهنگی دانشگاه اعلام  می دارند که تمام قد و با تمام توان در حمایت از معاون مُدبر و صاحب اندیشه و فرهنگی این دانشگاه ایستاده اند و با تمام وجود تلاش خواهند نمود تا اندکی از حق استادی ایشان بر خود را اداء نمایند.

جناب آقای دکتر کوروش عزیزی، معاون محترم فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هیچ کار و نیت خیری بی پاسخ نمی‌ماند؛ اجرتان نزد خدای بلند مرتبه بی شک محفوظ است و دعای خیر ما همراهتان باد.

تمام دانشجویان فعال فرهنگی، با هر سلیقه و گرایش سیاسی، در حمایت از حضور امید بخشتان و ارائه سیاست توسعه فضای فرهنگی و سیاسی شما در دانشگاه همواره حاضرند.

دانشجویان فعال و دغدغه مند فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.