شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵

کارشناس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛ سخنران نشست وحدت حوزه و دانشگاه

صیقلیان

مصطفی صیقلیان، کارشناس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز دوشنبه 27 آذرماه در خصوص چگونگی هماهنگی و تعامل بیش تر حوزه و دانشگاه به سخنرانی می پردازد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مصطفی صیقلیان، کارشناس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز دوشنبه 27 آذرماه  در خصوص هماهنگی و تعامل بیش تر حوزه و دانشگاه به سخنرانی می پردازد.

بیست و هفتم آذرماه، یادآور عروج سرخِ مجاهدی خستگی ناپذیر و عالمی ربانی، آیت اللّه مفتح، است که از پیشروان اندیشه وحدت حوزه و دانشگاه بود. این شهید والامقام در راه تحقق این اندیشه و آرمان بلند که از اندیشه بلند امام راحل(ره) برخاسته بود، تلاش های بی وقفه ای انجام داد. به پاس فعالیت های چشم گیر شهید مفتح در راه تحقق وحدت حوزه و دانشگاه لزوم ارتباط، همکاری و هم فکری این دو قشر اندیشمند، روز 27 آذر ، سالروز وحدت حوزه و دانشگاه نام گذاری شده است.

در همین راستا، کارشناس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دوشنبه 27 آذرماه در دانشگاه پیام نور شهرستان با محوریت وحدت حوزه و دانشگاه در جمع طلاب، اساتید و مسئولین به ایراد سخن می پردازد.

روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از کلیه اندیشمندان و فرهیختگان دعوت می کند تا با حضور در این نشست، ضمن استماع سخنان ایشان، از فیض معنوی برنامه بهره مند شوند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.