شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان:

با درک درست از مسایل با کمک خود دانشجویان مشکلات را مرتفع می‌سازیم

معارفه

مراسم تکریم و معارفه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور دکتر عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد. خادمی سرپرست جدید معاونت در این جلسه تاکید کرد: سعی خواهیم کرد با درک درست از مشکلات با کمک خود دانشجویان مشکلات را مرتفع سازیم.

به گزارش مفداگلستان، در این مراسم دکتر فاضل رییس دانشگاه، فعالیت در عرصه های فرهنگی را بسیار مهم توصیف کرد و گفت دانشگاه ها مولد و تولید کننده فرهنگ هستند لذا در این عرصه می بایست با ظرافت بیشتری فعالیت کرد.
وی از خدمات ارزشمند دکتر احمدی قدردانی کرد و افزود: دکتر خادمی نیز از سرمایه های دانشگاه هستند که تجربه کار در این عرصه را دارند. امیدواریم در این سمت جدید موفق باشند.
دکتر احمدی نیز انتصاب به جا و شایسته دکتر خادمی را تبریک گفت و افزود: همه ما باید به دور از حواشی و سیاسی بازی ها دانشگاه را در رسیدن به اهداف عالیه همراهی کنیم
 وی همچنین از تلاش همکاران معاونت فرهنگی و دانشجویی در دوران مدیریت خود تشکر کرد.
 در ادامه دکتر جواد خادمی سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی ایجاد پیوند بین نسل گذشته و نسل جدید را ضروری برشمرد و گفت: نیاز است که جوانان امروز ما با داده‌های ارزشی بیشتر آشنا شوند.
وی تاکید کرد: ناچاریم به سئوالات نسل جدید پاسخ امروزی و اقناع کننده بدهیم و دانشگاه باید هم در عرصه های علمی و هم فرهنگی مولد باشد.
 وی همچنین تصریح کرد: سعی خواهیم کرد با درک درست از مشکلات با کمک خود دانشجویان مشکلات را مرتفع سازیم.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.