شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

در دانشگاه علوم‌ پزشکی مشهد؛

جشنواره "فرهنگ اقوام سیمرغ" به پایان رسید 

کریمی - مشهد

در جشنواره "فرهنگ اقوام سیمرغ" دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی از ۱۳ استان و شش قومیت مختلف به ارایه صنایع دستی، لباس های محلی، معرفی مشاهیر و بازی های محلی خود پرداختند. 

به گزارش مفدا مشهد، جشنواره فرهنگ اقوام سیمرغ که با همکاری اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به همت "کانون فرهنگ شناسی سیمرغ" برگزار شد، به کار خود پایان داد.

"مهرداد پیغام زاده" دبیر کانون فرهنگ شناسی سیمرغ در خصوص این جشنواره گفت: این جشنواره شامل دو قسمت اصلی شامل مسابقه غذا و غرفه برتر بود که دانشجویان در این دو حیطه به رقابت پرداختند.

در این جشنواره دانشجویان دانشگاه از ۱۳ استان و ۶  قومیت مختلف به ارایه صنایع دستی، لباس های محلی، معرفی مشاهیر و بازی های محلی خود پرداختند. 

 داوری غذاها توسط کارشناسان تغذیه دانشگاه و داوری غرفه ها بوسیله دو کارشناس دیگر صورت گرفت که نتایج آن اعلام و در مراسمی از آنها تقدیر خواهد شد.

دبیر کانون فرهنگ شناسی سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره در تالار امام رضا دانشکده پزشکی برگزار شده است، ادامه داد : مقرر شد که اهدای جوایز و تقدیر از گروه‌های برتر به زمان دیگری موکول شود.

"پیغام زاده" در پایان گفت: لازم می‌دانم از ریاست دانشگاه "دکتر دارابی"، معاون فرهنگی و دانشجویی "دکتر ابراهیمی"، مدیر فرهنگی "دکتر شاکری"، مسئول امور فوق برنامه و همکاران ایشان تقدیر و تشکر کنم و از سایر عزیزانی که در برگزاری هر چه بهتر این جشنواره به ما کمک کردند سپاسگزارم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.