یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰

دبیر انجمن علمی خاص شرق گیلان خبر داد: 

کارگاه آشنایی با ساختار و چارچوب مقاله علمی

آمنه نصیری

آمنه نصیری، دبیر انجمن علمی خاص از برگزاری کارگاه آشنایی با ساختار وًچارچوب مقاله علمی خبر داد و گفت : این کارگاه برای همه گروه های دانشجویان دانشکده پیراپزشکی شرق گیلان برگزار شد و شرکت برای عموم آزاد بود.

به گزارش مفدا گیلان: انجمن علمی خاص(هماتولوژی-نانوتکنولوژی پزشکی-فیزیولوژی پزشکی) دانشکده پیراپزشکی، پرستاری و مامایی شرق گیلان لنگرود در روز یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ کارگاه آشنایی با ساختار و چارچوب یک مقاله علمی را برگزار کرد.

آمنه نصیری، دبیر انجمن علمی خاص از برگزاری این کارگاه با تدریس دکتر جعفرزاده خبر داد وگفت : هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی با ساختار یک مقاله علمی بود و اینکه چه مطالبی در قسمت های مختلف یک مقاله پژوهشی (مقدمه، متد، نتایج و بحث) باید قرار گیرد در این کارگاه تدریس شد.  

این کارگاه که با موافقت دکتر نیکوکار، رییس دانشکده، و فاطمه علیزاده، مسوول  فرهنگی برگزار گردید که در برپایی آن حدیث نوروزی از اعضای فعال انجمن همکاری کردند.

وی ادامه داد: یکی دیگر  از اهداف انجمن های علمی کمک در ارتقاء سطح علمی و پژوهشی دانشجویان است و در این کارگاه دانشجویان با ساختار یک مقاله آشنا شدند.

گفتنی است: این کارگاه به همت انجمن علمی خاص پیراپزشکی شرق گیلان برگزار شد و امیدواریم که در آینده کارگاه های بهتری جهت پیشرفت علمی و پژوهشی دانشجویان برگزار شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.