یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱

پایان دومین جشنواره مسابقات ورزشی بین دانشکده ای دانشگاه

اهواز

دومین جشنواره ورزشی بین دانشکده ای با شرکت ۴۸۰ دانشجو دانشگاه با اعلام فراخوان از ۱۳ آبان لغایت ۱۴ آذر ماه برگزار شد

به گزارش مفدا اهواز، دومین جشنواره ورزشی بین دانشکده ای با شرکت ۴۸۰ دانشجو دانشگاه با اعلام فراخوان از ۱۳ آبان لغایت ۱۴ آذر ماه برگزار شد.

مهندس محمد علی افشه، مدیر تربیت بدنی دانشگاه،با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان ۱۶ آذر و روز دانشجو، از پایان دومین جشنواره مسابقات ورزشی بین دانشکده ای ویژه دانشجویان دانشگاه خبر داد و گفت : بمناسبت روز دانشجو و در جهت گسترش ورزش همگانی و ایجاد روحیه نشاط و تندرستی در بین دانشجویان مسابقات ورزشی همگانی بین دانشکده ای برگزار گردید.

وی عنوان کرد: این مسابقات طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی مدیریت تربیت بدنی با اطلاع رسانی و شروع ثبت نام  دانشجویان از تمامی دانشکده ها صورت گرفت که خوشبختانه مورد استقبال  خوب دانشجویان واقع شد.

افشه به مشارکت ۴۸۰ دانشجو در۱۰ رشته ورزش همگانی برای دختران و ۱۲ رشته ورزشی برای پسران در این جشنواره اشاره کرد و افزود، سعی کرده ایم از این جشنواره به منظور استعداد یابی و عضو گیری تیم های همگانی دانشگاه جهت شرکت در المپیاد همگانی وزارت بهداشت نیز استفاده کنیم.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه، در پایان از حمایت های دکتر ساسان موگهی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، همکاری دکتر بیژن حسین پور، مدیر امور دانشجویی و پرسنل مدیریت تربیت بدنی تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.