یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴

نخستین جشنواره دانشجویی استوفسور در بیمارستان شریعتی برگزار شد

جشنواره دانشجویی استوفسور

دانشجویان پزشکی در جشنواره استوفسور بیمارستان شریعتی رقابت برای بهترین روش آموزش را به نمایش گذاشتند.

به گزارش مفدا تهران، جشنواره دانشجویی استوفسور با حضور گروه‌های رقیب شرکت‌کننده، هیات داوران و دیگر دانشجویان و علاقه‌مندان. شنبه 18 آذر 96 در تالار پیرویان این مرکز برگزار شد. این جشنواره ساعت 15 با حضور پنج گروه رقیب برای ارائه‌ای جذاب و تأثیرگذار آغاز شد و پنج گروه منتخب تا ساعت 20 به اجرا پرداختند.
 در ابتدای جشنواره دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی در پیامی از حضور دانشجویان قدردانی کرد. سپس دکتر فاتحی معاون آموزشی بیمارستان شریعتی با دانشجویان سخن گفت. وی ضمن خوشامدگویی از طرف هیئت‌رئیسه و معاونت آموزشی بیمارستان افزود: این جشنواره از مردادماه امسال به همت دکتر سهراب پور و دکتر جهانشیرکلید خورد و ما در معاونت آموزشی ادامه دادیم. معاون آموزشی بیمارستان شریعتی با اشاره به این‌که تمامی برنامه‌های اجرایی این جشنواره با کمک دانشجویان برگزار می‌شود، گفت: کلمه استوفسور از کلمات دانشجو (STUDENT) و پرفسور (PROFESSOR) گرفته‌شده و هدف این بوده که دانشجویان خود را جای استاد قرار دهند. دکتر فاتحی همچنین با تأکید بر مشارکت دانشجویان در امر آموزش افزود: معاونت آموزشی فقط یک تسهیل‌کننده برای دانشجویان بوده و امیدواریم در آینده بیشتر به دانشجویان کمک کنیم. دکتر سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه نیز در این جشنواره حضور داشت درباره توانمندی‌های دانشجویان گفت: دانشجویانمان باید احساس مسئولیت و توانایی ارتباط با اساتید را تقویت کنند. معاون آموزشی دانشگاه پس از بیان نقاط قوت و ضعف نسل هزاره و دانشجویان این نسل، از دانشجویان خواست تا بااحساس مسئولیت در قبال محیط خود و هم‌چنین ارتباطات مؤثر و همراه با احترام با اساتید خود، جای خود را کمکم در تصمیم‌گیری‌های عالی و کمک به پیشرفت دانشگاه باز کنند.
دکتر سهراب پور برگزاری جشنواره‌هایی مانند استوفسور را مایه افتخار و پیشرفت دانست و ابراز امیدواری کرد که اساتید جوان از این شیوه‌ها استقبال کرده و آنان را به کار ببندند.
در این جشنواره 70 تیم از دانشجویان پزشکی از سراسر کشور در این مسابقه ثبت‌نام کرده بودندکه 25 تیم به مرحله مقدماتی این جشنواره که نهم آذر برگزارشده بود، راه یافتند و نهایتاً پنج تیم به فینال رسیدند. زینب احمدی، فاطمه عباسی، الهام دانش‌پرور، علی انجم شعاع، رضا دریجانی، علی احدی، علیرضا رضایی، الناز رضایی، الهام جلدی، پرنیان سادات شوبیری، عرفان سیاوشی، فاطمه بذرافشان، فاطمه هدایتی، مونا حیدری، مهسا رفیعیان، مرضیه خلیلی، فائزه عباسپور، پریسا فیروزبخش، زهرا غفاری، ملیکا عرب، نگارسادات احمدی، ریحانه آرانی، زهرا رئوفی از اعضای نهایی گروه های منتخب این جشنواره بودند.

تقدیر شدگان در این جشنواره :
جوان ترین تیم : محمدصادق جعفرپور و رضا حسینی از علوم پزشکی تهران نام تیم: افسانه دو دانشجو
هنر و خلاقیت : تیم دکارت  از علوم پزشکی گیلان
سرگروه:زهرا تمرتاش
مهران رضاخانی
اناهیتا شعبانی
پرنیان قدیمی
یاسین موسوی
دامون صدرایی
احسان اسماعیلی شجاع
برنده بخش جانبی :
تیم Medicine for dummies از علوم پزشکی تهران
زینب احمدی
 فاطمه عباسی
الهام دانش پرور
شایان تقدیر بخش جانبی :
پوریا فرهنگی
تیم منتخب از نگاه تماشاگران :
تیم John Nash friends  از علوم پزشکی تهران
ملیکا عرب
نگارسادات احمدی
ریحانه آرانی
 زهرا رئوفی
تیم سوم بخش اصلی :
 از علوم پزشکی تهران      Glucowar  
فائزه عباسپور
 پریسا فیروزبخش
 زهرا غفاری
تیم دوم بخش اصلی :
Medicine for dummies  از علوم پزشکی تهران
زینب احمدی
 فاطمه عباسی
 الهام دانش پرور
تیم اول بخش اصلی :
تیم John Nash friends  از علوم پزشکی تهران
ملیکا عرب
نگارسادات احمدی
ریحانه آرانی
 زهرا رئوفی


خبر: معصومی فرد
عکس: ولی الهی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.