یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲

بازدید سرزده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پردیس دانشجویی دانشگاه

بازدید رییس دانشگاه

به مناسبت گرامیداشت سالروز 16 آذر و روز دانشجو  و با هدف  بررسی روند بازسازی خوابگاههای دانشجویی  و سلف سرویس دانشجویی در تابستان گذشته دکتر دارابی از پردیس دانشگاه به طور سرزده بازدید نمود.

به گزارش مفدا مشهد،​ظهر روز شنبه 18 آذرماه جاری، دکتر دارابی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه دکتر ابراهیمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه و مدیران این حوزه، به صورت سرزده از پردیس دانشگاه علوم پزشکی بازدید کردند.

در این بازدید که  به مناسبت گرامیداشت سالروز 16 آذر و روز دانشجو  و با هدف  بررسی روند بازسازی خوابگاههای دانشجویی  و سلف سرویس دانشجویی در تابستان گذشته صورت پذیرفت، ایشان به صورت سرزده در خوابگاه دختران بهارستان 1 حاضر شد و از اتاق دانشجویان بازدید نمود، همچنین با حضور در خوابگاه پسرانه گلستان از اتاق دانشجویان این خوابگاه نیز بازدید کرد.

وی در ادامه با حضور در سلف سرویس دانشجویی از سرد خانه، آشپزخانه و روند طبخ  غذا بازدید کرد و گفت و گوی صمیمانه ای با دانشجویان داشت و از میزان رضایتمندی دانشجویان از نحوه طبخ وعده های غذایی جویا شد و در پایان بازدید همراه دانشجویان ناهار را در سلف صرف نمود..