یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدید از برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی وزارت بهداشت:

ورزش، شادابی را به جامعه بر می گرداند و پایه سلامتی است

المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ورزش موضوعی است که شادابی را به جامعه بر می‌گرداند و به نوعی پایه سلامتی است.

به گزارش مفدا ، دکتر سیدعباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بازدید از برگزاری مسابقات دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت ویژه آقایان گفت: سلامتی یکی از موضوعات مهمی است که وزارت بهداشت آن را به عنوان متولی امر سلامت دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه وزارت بهداشت یکی از بزرگترین مجموعه‌های اداری در کشور محسوب می‌شود، تلاش می شود سلامت کارمندان این وزارتخانه و خانواده های آنها با ورودشان به ورزش تضمین شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه وزارت بهداشت، سلامت جامعه را از کارمندانش شروع کرده است، تصریح کرد: ‌کارمندانی که به ورزش می پردازند بهتر و بیشتر به مردم خدمات می دهند.
به گزارش وبدا، دکتر موسوی با تاکید بر اینکه اولویت نخست وزارت بهداشت از برگزاری المپپادهای ورزشی، تضمین سلامت روحی و جسمانی است، افزود: ورزش موضوعی است که شادابی را به جامعه بر می گرداند و به نوعی پایه سلامتی است.
وی با اشاره به همکاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای هر چه بهتر برگزار شدن این دوره از المپیاد گفت: امیدواریم ورزشکاران و همکاران ما از استان‌های دیگر با خاطرات خوشی به شهرشان بازگردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.