یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷

کارمند دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان پس از درخشش در جشنواره بین المللی پنانگ مالزی به استان بازگشت

آرزو پاسلار

این جشنواره بین المللی دراگون بوت با حضور بیش از یکصد تیم ۱۱ و ۱۲ آذر ماه در شهر پنانگ مالزی برگزار شد.

به گزارش مفدا هرمزگان، آرزو پاسلار کارمند تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، به عنوان مدیر عامل باشگاه آوش خلیج فارس و ورزشکار این تیم اعزامی به مالزی بود.

این جشنواره بین المللی دراگون بوت که با حضور بیش از یکصد تیم ۱۱ و ۱۲ آذر ماه در شهر پنانگ مالزی برگزار شد این تیم توانست با ۱۶ قایقران در این جشنواره موفق به کسب یک کاپ چهارم و یک کاپ ششم تیمی گردد.

مدیر عامل تیم آوش خلیج فارس گفت: این رویداد بین المللی از شرایط فنی بالایی برخوردار بود که تیم هرمزگان بعد از مدت ها دوری از چنین رویدادهای مهم بین المللی افتخار خوبی کسب کرد. آرزو پاسلار افزود: عدم حمایت حامیان مالی از این رشته در استان باعث دوری چند ساله از مسابقات آسیایی و جهانی شده است.

وی عنوان کرد: خوشبختانه پس از بازگشت این رشته به زیر مجموعه قایقرانی و تشکیل تیم ملی و حضور در مسابقات مهم جهانی ورزشکاران هرمزگانی بیشتر تشویق میشوند تا با انگیزه بالا این رشته را ادامه دهند.

وی در پایان از حمایت های رئیس و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و از همچنین از رئیس اداره تربیت بدنی و تمامی زحمتکشان این رشته تشکر و قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.