یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷

در مراسم گرامیداشت روز دانشجو؛

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان: دانشجو خطاب سنگینی به عقلانیت شماست

روز دانشجو زاهدان

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در جمع دانشجویان گفت: عرصه علم ، یادگیری و تهذیب به روی شما باز شده است. دانشجو خطاب سنگینی به عقلانیت شماست عقلانیتی که فصل مشترک انسان با سایر موجودات است. مسیر خوب و درستی را انتخاب کردید و این مسیر به زندگی و شخصیت شما اگر هدفمند باشد معنا می‌دهد.

به گزارش مفدا زاهدان ، شب گذشته مراسم جشن روز دانشجو با حضور مسئولان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سالن امتحانات برگزار شد.
در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین زارعی سرپرست نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن تبریک روز دانشجو گفت: امروز و دیروز قبل و بعد از انقلاب جایگاه دانشگاه و دانشجو به عنوان جایگاهی مرجع مطرح بوده و هست و  همواره چشم مردم به عمل دانشگاه و دانشگاهیان و دانشجو بوده است.
وی در ادامه افزود: دانشجویان امروز فقط در میدان تحصیل علم حضور ندارند بلکه باید در حراست از اصل انقلاب و هویت انقلاب و دستاوردهای آن کوشش کنند.
ایشان در پایان اضافه کرد: امیدوارم در همه صحنه ها با همت بلند و ارائه راهکار های اساسی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری موفق و موید باشید.
پس از آن علیرضا گنجعلی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه به نیابت از دکتر محمودرضا میری ریاست دانشگاه گفت: درس خواندن و تلاش در حوزه یادگیری بر هیچ انسانی تمام شدنی نیست و همیشه در حال پرسش و پاسخ هستیم و حتی امشب دکتر میری رییس دانشگاه خواسته اند به مناسبت ۱۶ آذر به عنوان یک دانشجو در جمع شما شرکت کنند.
وی در ادامه افزود: عرصه علم ، یادگیری و تهذیب به روی شما باز شده است. دانشجو خطاب سنگینی به عقلانیت شماست عقلانیتی که فصل مشترک انسان با سایر موجودات است. مسیر خوب و درستی را انتخاب کردید و این مسیر به زندگی و شخصیت شما اگر هدفمند باشد معنا می‌دهد.
سپس این مراسم با اجرای استند آپ کمدی، موسیقی زنده و سرود ایران، رقص محلی سیستان و برگزاری مسابقه ادامه یافت و در پایان نیز دانشجویان با رضایت فراوان از مراسم و نحوه برگزاری آن برای صرف شام به سلف سرویس دانشگاه عزیمت کردند.
خبرنگار زاهدان مفدا:صالح نیکفرجام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.