یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰

به مناسبت روز دانشجو؛

کلنگ سالن چند منظوره ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان به زمین زده شد

کاشان

به مناسبت روز دانشجو کلنگ احداث سالن ورزشی چند منظوره اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در فضایی به متراژ یک هزار متر مربع به زمین زده شد.

به گزارش مفدا کاشان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم، ضمن تبریک روز دانشجو، هدف از توسعه فضای ورزشی را توسعه رشته های ورزشی در بعد قهرمانی و همگانی در راستای افزایش نشاط دانشجویان دانست.

"دکتر ابراهیم کوچکی" با اشاره به ساخت این سالن در فضایی به متراژ یک هزار مترمربع با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و پانصد هزار تومان اظهار داشت: سالن ورزشی چند منظوره اداره تربیت بدنی به همت دانشگاه و با مشارکت خیرین سلامت احداث می شود.

وی، در ادامه ضمن بازگویی بخشی از وقایع آذر ۱۳۳۲، جنبش دانشجویی را جنبشی آزادی خواه و استکبار ستیز دانست که با تشخیص صحیح در همه زمان ها چه در زمان انقلاب چه در جنگ پیشقدم بوده‌اند.

"کوچکی" بر پاسخگویی و تعامل با دانشجویان به ویژه از طریق تشکل ها و کانون های دانشجویی به عنوان نمایندگان مجموعه دانشجویان دانشگاه تاکید کرد.

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز در این مراسم، ضمن تاکید بر اینکه هزینه در حوزه ورزش و تربیت بدنی نوعی سرمایه گذاری است، گفت: با بهره برداری از سالن جدید، برنامه ریزی بهتری برای همه رشته های ورزش های قهرمانی و همگانی در رده بانوان و آقایان انجام می شود.

گفتنی است، در این مراسم  مدیران واحدهای مختلف و نمایندگان تشکل های دانشجویی و شوراهای صنفی  دبیران کانون‌های دانشجویی نیز حضور داشتند و به مناسبت روز دانشجو با اهداء گل از آنان تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.