سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸

برنامه‌های بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی همدان

روز دانشجو

برنامه‌ها و فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی همدان به مناسب روز دانشجو و به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا همدان، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان در راستای بزرگداشت روز دانشجو با همکاری تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی این دانشگاه برنامه‌هایی برگزار کرده است و یا در دست اجرا دارد.

از برنامه‌های برگزار شده در این دانشگاه می‌توان به برگزاری مراسم "کوچه فرهنگ" توسط انجمن اسلامی دانشجویان ترقی خواه همراه با معرفی "کیوان کلهر" نوازنده کمانچه و اهدای سه جلد کتاب "درویش وبیگانه" به مناسبت زادروز این نویسنده اشاره کرد.

برپایی تریبون آزاد با موضوع "نفوذ احزاب" در دانشگاه توسط بسیج دانشجویی، برگزاری تریبون آزاد با موضوع "دغدغه‌های صنفی دانشجویی" توسط انجمن اسلامی ترقی خواه، برپایی نشست مجمع عمومی توسط انجمن اسلامی ترقی خواه و  برگزاریی همایش دانشجویی "ایدز" پیرامون تازه‌های اچ آی وی توسط "هسته دانشجویی ایدز" از دیگر برنامه های برگزار شده توسط این دانشگاه است که می‌توان از آنها نام برد

همچنین برپایی "غرفه هسته ایدز"، انجام معاینات رایگان سلامت و مشاوره و تست رایگان HIV با همکاری مرکز بهداشت شهرستان همدان و کانون دانشجویی ایدز از دیگر اقدامات دانشجویان به مناسبت این بزرگداشت این روز بود.

 برگزاری همایش موفقیت در آزمون علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی،  بازدید و کمک رسانی به مدرسه استثنایی علاقه بندیان به مناسبت روز جهانی معلولین توسط واحد علمی بسیج دانشجویی برگزاری اردوی جهادی به مناسب روز جهانی معلولین توسط "کانون امید" از دوم لغایت دوازدهم آذر ماه برنامه‌های دیگر دانشگاه علوم علوم پزشکی همدان بود که باید به آنها اشاره کرد.

این دانشگاه در راستای بزرگداشت روز دانشجو اقدامات دیگری نیز انجام داد که برگزاری جشن روز جهانی معلولین و ولادت پیامبر اکرم(ص) و بازدید از خوابگاه دانشجویی پسرانه با حضور معاون و مدیر دانشجویی دانشگاه از آن جمله است.

گفتنی است، دانشگاه علوم پزشکی همدان برنامه ها و اقدامات دیگری نیز در دست اجرا دارد که اجرای چند مناظره با موضوعات "رابطه دوستانه ایران و غرب"،  "رابطه دوستانه ایران غرب در سیاست‌های خارجی"، "رابطه دوستانه ایران غرب در اقتصاد"و "تاثیر کودتای ۲۸ مرداد بر مناسبت‌های سیاسی ایران" از جمله مواردی است که به همت انجمن اسلامی دانشگاه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.