سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰

در آستانه فرا رسیدن روز دانشجو؛

برگزاری نشست رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با دبیران کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی

نشست

اولین نشست صمیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با دبیران کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه در آستانه روز دانشجو و با هدف ارتباط بیشتر و هم‌فکری بین مسؤولین و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا هرمزگان، اولین نشست صمیمی "دکتر سید حسین داودی" رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  با دبیران کانون‌های فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه در دفتر ریاست برگزار شد.

"دکتر عبدالعظیم نجاتی زاده" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه که در این نشست حضور داشت، ضمن تبریک هفته وحدت و روز دانشجو از حضو ر دانشجویان در این جلسه تشکر کرد و هدف از برگزاری این نشست را ارتباط بیشتر و همفکری دانشجویان با مسئولین دانشگاه و همچنین گفتگو و بررسی مسائل ، مشکلات و شناخت نقاط ضعف و قوت برنامه های فرهنگی عنوان کرد.

در ادامه دبیران کانون‌ها و تشکل‌های فرهنگی دانشگاه بعد از معرفی خود، گزارش مختصری از فعالیت‌های کانون‌ها و تشکل‌ها ارائه دادند و به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و خواستار حمایت بیشتر مسؤولان از فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه شدند.

تامین بودجه مورد نیاز کانون‌ها برای اجرا و برگزاری کلاس‌های آموزشی جهت آمادگی بیشتر و ارائه آثار برتر در جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت از دیگر موارد مطرح شده از سوی دانشجویان بود.

همچنین دانشجویان کمبود امکانات و فضای فیزیکی مناسب جهت فعالیت اعضای کانون‌ها را از دیگر مشکلات برنامه‌های فرهنگی در دانشگاه عنوان کردند.

"دکتر سید حسین داودی" نیز از حضور در جمع صمیمی دانشجویان ابراز خرسندی کرد و گفت: این چنین نیروهای جوان، فعال و با انگیزه که با وجود کمبود امکانات دلسرد نشده و با عشق و علاقه در کانونها و تشکلها مشغول انجام فعالیتهای فرهنگی در سطح دانشگاه  هستند، باید از همدیگر حمایت کنند و ارتباط صمیمی و قوی‌تر داشته باشند تا باعث جلوگیری از نفوذ نامیدی به اعضا کانونها و بین دانشجویان شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: با همفکری همدیگر برنامه‌ها را طوری تنظیم کنید که همه سلایق دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته شود و بتوانیم شاهد حضور حداکثری دانشجویان در فعالیتهای فرهنگی، فوق برنامه و ورزشی در دانشگاه باشیم.

"داودی" همچنین از توزیع بودجه مشخص بین کانون‌ها و مدیریت حساب توسط خود دانشجویان در آینده نزدیک خبر داد و به ارتباط کانون‌های فرهنگی دانشگاه با حوزه های هنری و فرهنگی و اساتید برجسته استانی تاکید کرد و از  دانشجویان خواست تا با مشارکت با این نهادها، کیفیت برنامه و کلاس‌های آموزشی را ارتقاء دهند.

وی در پایان از دبیران کانون‌ها و تشکل‌ها به خاطر حضور فعال در این جلسه تشکر کرد و از دبیر کانون های فرهنگی دانشگاه خواستار تشکیل این جلسات در هر فصل به صورت منظم شد.

شایان ذکر است، این جلسه با حضور "امین صادق زاده" دبیر کمیته دانشجویی مفدا هرمزگان، "سجاد ذوقی" عضو کمیته دانشجویی مفدا هرمزگان، "سینا بقایی" عضو کانون موسیقی، "فاطمه بحرینی" دبیر کانون شعر و ادب، "مریم مددی" دبیر کانون اخلاق حرفه ای، "سجاد انصاری فرد" دبیر کانون فیلم و عکس، "نوشین بلوچ پور" دبیر کانون هنرهای نمایشی، "علیرضا سلطانی" مسئول بسیج دانشجویی، "محمدجواد امینی" نائب دبیر کانون هنرهای تجسمی، "محمد دهش" دبیر کانون قرآن و عترت و دبیر کانونهای فرهنگی دانشگاه، "آرمان شکوهی" عضو انجمن اسلامی و "احمدرضا حجتی پور" دبیر انجمن اسلامی دانشجویان برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.