شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱

دانشجویان فعال در کمیته دانشجویی مفدا تبریز از پس پوشش صوتی _ رسانه ای سی ودومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان برآمدند

استودیو

مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفتگو با خبرنگار مفدا با اشاره به توانمندی های کمیته دانشجویی مفدا تبریزگفت : فرزندان دانشگاه علوم پزشکی تبریز توانستند به نحو احسن در تولیدات صوتی_ رسانه ای سی و دومین جشنواره ملی قرآن عترت دانشگاهیان کشور نقش ایفا کنند .

به گزارش مفدا تبریز ، ایوب اندبیلی مسئول روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفتگو با خبرنگار مفدا از تولید سه ویژه نامه صوتی برای سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور توسط دانشجویان فعال در کمیته دانشجویی مفدا تبریز خبر داد .

وی گفت : پس از رونمایی از اولین ماهنامه صوتی مفدا تبریز توسط دکتر محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، ایشان توصیه کردند که دانشجویان به فکر تولید هفته نامه صوتی باشند که با توجه به ارتباط صمیمی دانشجویان با ایشان بلافاصله به این توصیه عمل شد .

وی تشریح کرد : پس از انتشار منظم پنج هفته نامه صوتی در تبریز مفدا روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت با اعتماد به دانشجویان فعال در کمیته دانشجویی مفدا تبریز بخشی زیادی از پوشش صوتی _ رسانه ای سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به این دانشجویان سپرد .

وی در ادامه با ابراز خرسندی معاونت دانشجویی فرهنگی از فعالیت قرآنی دانشجویان گفت : با توجه با نظرسنجی که از مخاطبان تبریز مفدا و مهندس مهدی معماری مدیر روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت داشتم نظر مخاطبان و ایشان در مورد سه ویژه نامه صوتی تولیدی توسط کمیته دانشجویی مفدا تبریز برای سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان مساعد است .

وی در آخر از همکاری مجموعه دانشگاه از جمله معاونت آموزشی در اختصاص استودیو ضبط صدا برای دانشجویان و حمایت های مجموعه معاونت دانشجویی فرهنگی از رسانه ی مفدا تبریز تشکر کرد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.