شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

نگاهی به آیین نامه داوری بخش آوایی سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت

پوستر

آیین نامه داوری بخش آوایی سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور در بخش دانشجویان که دی ماه سال ۹۵ توسط مرکز قرآن و عترت این وزارتخانه تدوین شده و به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است، در آستانه برگزاری جشنواره برای آگاهی از شرکت‌کنندگان در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش مفدا، آیین نامه  داوری بخش آوایی سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور  در بخش دانشجویان که دی ماه سال ۹۵ توسط مرکز قرآن و عترت این وزارتخانه تدوین شده و به دانشگاه‌ها ابلاغ شده است، در  آستانه برگزاری جشنواره برای آگاهی از شرکت‌کنندگان در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

در متن این آیین نامه، توضیحات کامل و شفافی در خصوص ضوابط داوری در بخش آوایی در رشته های قرائت(تحقیق)، قرائت( ترتیل)، رشته حفظ، رشته اذان، رشته دعا و مناجات خوانی، رشته تواشیح و... ارایه شده است.

امسال در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان سراسر کشور، ۱۰۰۸ شرکت کننده در بخش‌های مختلف حضور داشتند که از این تعداد ۴۵۸ نفر دانشگاهیان خواهر و ۵۵۰ نفر را برادران تشکیل دادند.

دانشجویان و اساتید شرکت کننده در جشنواره سی و دوم از دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی تابعه وزارتخانه‌های علوم و بهداشت، دانشگاه‌های پیام نور، فنی و حرفه ای،علمی کاربردی، دانشگاه آزاد، دانشگاه علوم معارف و جهاد دانشگاهی هستند.

میزبانی این دوره از جشنواره که سی دومین دوره آن است بر عهده وزارت بهداشت است و سال پیش این جشنواره توسط دانشگاه فرهنگیان برگزار شده و مرحله نهایی آن امسال از ششم تا هشتم آذرماه در حوزه هنری شهر تهران برگزار  می‌شود.

امسال برای اولین بار به دلیل تقارن هفته قرآن و عترت با مراسم اربعین، تصمیم گرفته شد تا این جشنواره بعد از این مراسم و در آذرماه برگزار شود.

برای دریافت متن کامل جزئیات آیین نامه  داوری بخش آوایی سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن وعترت دانشگاهیان سراسر کشور در بخش دانشجویان اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.