شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳

کسب رتبه‌های برتر جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، کاشان و مشهد

آیین اختتامیه بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

در پایان بیست و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، کاشان و مشهد موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.

به گزارش مفدا، در پایان بیست و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، کاشان و مشهد موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم شدند.

در رتبه‌بندی انجام شده برای تعیین دانشگاه‌های برتر بیست و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت تعداد و مرغوبیت رتبه‌های کسب شده ملاک عمل قرار گرفت و برای رتبه‌های اول تا سوم به ترتیب ۳۰، ۲۰ و ۱۰ امتیاز لحاظ شد.

بر اساس ملاک‌های یاد شده، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ۲۳ رتبه شامل ۷ رتبه اول، ۹ رتبه دوم و ۷ رتبه سوم و کسب ۴۶۰ امتیاز در جایگاه نخست جشنواره بیست و یکم قرار گرفت؛ دانشگاه کاشان با کسب ۱۷ رتبه شامل ۵ مقام اول، ۶ مقام دوم و ۶ مقام سوم و مجموع ۳۳۰ امتیاز در جایگاه دوم جای گرفت و دانشگاه مشهد با ۱۱ رتبه شامل ۶ عنوان اول، ۴ عنوان دوم و یک مقام سوم و مجموع ۲۷۰ امتیاز به دلیل مرغوبیت رتبه‌های کسب شده در رتبه سوم این دوره جشنواره قرار گرفتند.

دانشگاه‌های علوم پزشکی تبریز با کسب ۱۲ رتبه  و ۲۷۰ امتیاز، اهواز با ۱۴ رتبه و ۲۷۰امتیاز، اصفهان با ۱۱ رتبه و ۲۵۰ امتیاز و شهید بهشتی با ۱۰ رتبه و ۲۰۰ امتیاز نیز در رتبه‌های چهارم تا هفتم بیست و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت قرار گرفتند.

به زودی رتبه‌بندی جدیدی بر مبنای کسب رتبه‌های اول تا پنجم و تعداد شرکت‌کنندگان در جشنواره اعلام می‌شود.

یادآور می‌شود، مرحله نهایی بیست و یکمین دوره  جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت با حضور ۶۴۰ نفر از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از ششم تا نهم مهرماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.