شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین کشوری و استانی کرمانشاه برگزار شد.

دفاع مقدس کرمانشاه

 مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین کشوری و استانی در سالن نوروزنژاد بیمارستان امام رضا(ع)برگزار شد.

طی این مراسم ۵ گواهینامه تعالی سازمانی از اروپا، طراحی نرم افزار دارویی، اختراع دستگاه لاپراسکوپی پرتال، راه اندازی شبکه داخلی کابلی بیمارستان برای ایجاد ارتباط مستمر با بیماران به نام شبکه ثامن یک و دو و نرم افزار مدیریتی با عنوان «سان نرس» برای وحدت رویه سازمانی رونمایی شد.

بیمارستان امام رضا(ع) با مدیریت خوب، موفقیت های زیادی کسب کرده است

دکتر حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و آرزوی طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری (مدالظله العالی)، بیان کرد: امروز هر فردی با دیدن آثار دوران دفاع مقدس و یاد عزیزانی که در این راه شهید شده اند، بغض سنگینی در گلو احساس می کند.

وی افزود: شهیدان جان خود را برای اهداف والا از دست دادند و حساب خود را صاف کردند و رفتند ولی ما باید بدانیم وظیفه ما که زنده ایم چیست و چه کاری باید انجام دهیم و چه اهدافی را باید دنبال کنیم و به ثمر بنشانیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه شهدا خواستند تا ما با اخلاق باشیم و دین و انسانیت را پاس نگهداریم، عنوان کرد: در حال حاضر  اعمالی مانند محکوم کردن، آزار و اذیت یکدیگر و مقصر کردن دیگری و احساس نامهربانی وجود دارد ولی چیزی که ما بیشتر از هر چیزی به آن نیازمند هستیم، احساس مودت، عشق و مهربانی به یکدیگر است.

وی بیان کرد: ما جامعه از هم گسیخته که همه به هم بدبین باشند نمی خواهیم و ما باید یک ید واحد و مشت گره خورده باشیم و دلهایمان با هم باشد و احساس خوب بودن را به یکدیگر منتقل کنیم.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان با قدردانی از مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و سردار ریحانی برای برپایی بیمارستان های صحرایی در هفته دفاع مقدس عنوان کرد: برپایی این بیمارستان ها از کارهایی بسیار مهمی است که دین خود را به محرومین ادامه کنیم.

کریم با بیان حجم کار ی زیاد در بیمارستان امام رضا علیه السلام یادآور شد:  بیمارستان امام رضا(ع) با مدیریت خوب توانسته است موفقیت های زیادی کسب کند و کارهای بسیاری در این بیمارستان انجام دهد بطوریکه به زودی دستگاه رادیوتراپی که بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان هزینه داشته است نصب خواهد شد و مشکلات زیادی را از بیماران سرطانی از بین می برد.

وی افزود: کلنیک این بیمارستان در اواخر آبان ماه افتتاح می‌شود و کلنگ مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی زده شده است و به زودی مراحل عملیاتی آن انجام می شود ریاست دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد: سرعت بخشیدن به پروژه ها سبب کم شدن مرگ و میر می شود و آرزوی ما این است که یک روز زودتر پروژه ها به ثمر برسد.

بیمارستان امام رضا(ع) موفق به اخذ گواهینامه های ایزو شده است

معاون توسعه و برنامه‌ریزی بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه در این مراسم اظهار داشت: ۵ دستاورد علمی در بیمارستان امام رضا(ع)  رونمایی می شود که با راه‌اندازی و افتتاح این پروژه‌ها، فرآیندهای اداری و کیفیت خدمات درمانی به بیماران سرعت و کیفیت بهتری می یابد.

عضو هیئت علمی دانشگاه عنوان کرد: بیمارستان امام رضا(ع) موفق به اخذ گواهینامه های ایزو شده است که این ایزوهای را از گواهینامه های معتبری مانند شرکت توف آلمان(TUV) ) و سوئیس کریت سوئیس( SWISSCERT) دریافت کرده است.

دکتر مخصوصی بیان کرد:  بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات به بیماران و تکریم ارباب رجوع از مهمترین رسالات این بیمارستان است که برنامه‌هایی برای کیفیت هر چه بیشتر در این بیمارستان انجام می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.