شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸

در بیست و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت

کسب رتبه اول جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز

لوح برتر جشنواره قرآن و عترت

بر اساس نتایج اعلام شده، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۷ رتبه اول، ۹ رتبه دوم و ۷ رتبه سوم موفق گردید تا با اختلاف ۱۳۰ امتیاز، دانشگاه علوم پزشکی کاشان را پشت سر گذاشته و بر سکوی برتری این رقابت ها قرار گیرد. دانشگاه های کاشان، مشهد، تبریز و اهواز نیز به ترتیب رتبه های دوم تا پنجم را از آن خود نمودند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، در بیست و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، رتبه برتر از آن دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد.

بنابه همین گزارش، در این جشنواره که با حضور کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید، شرکت کنندگان در گروه های سه گانهء اساتید، کارکنان و دانشجویان به رقابت با یکدیگر پرداختند.

مراسم اختتامیه این جشنواره در صبح جمعه، دیروز و با حضور دکتر فراهانی، معاون فرهنگی و امور دانشجویی وزارت بهداشت برگزار گردید که بر اساس نتایج به دست آمده، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اختلاف زیاد از سایر رقبا و با اقتدار کامل رتبه برتر و جایگاه اول این جشنواره را به دست آورد.

بر اساس نتایج اعلام شده، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۷ رتبه اول، ۹ رتبه دوم و ۷ رتبه سوم موفق گردید تا با اختلاف ۱۳۰ امتیاز، دانشگاه علوم پزشکی کاشان را پشت سر گذاشته و بر سکوی برتری این رقابت ها قرار گیرد.

دانشگاه های کاشان، مشهد، تبریز و اهواز نیز به ترتیب رتبه های دوم تا پنجم را از آن خود نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.