شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷

به گزارش خبرگزاری مفدا – جهرم

یکی دیگر از سلسله جلسات توجیهی آشنایی با قوانین و مقررات انضباطی و آئین نامه پوشش و رفتار مناسب در محیط های آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

جلسات توجیهی آشنایی با قوانین و مقررات انضباطی  رشته پزشکی در جهرم

یکی دیگر از سلسله جلسات توجیهی دوره آشنایی با قوانین و مقررات انضباطی و آئین نامه پوشش و رفتار مناسب در محیط های آموزشی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی جهرم روز چهارشنبه مورخ ۲۶ مهرماه ۹۶ برگزار شد .

به گزارش خبرگزاری مفدا جهرم  "  جلسه توجیهی  دوره آشنایی با قوانین و مقررات انضباطی  و آئین نامه پوشش و رفتار مناسب در محیط های آموزشی ویژه دانشجویان جدیدالورود رشته علوم پزشکی  در دانشگاه علوم پزشکی جهرم  ۲۶ مهرماه ۹۶  برگزار شد   .

به نقل از محمد فرجی دبیر شورای انضباطی دانشگاه  :  جلسه توجیهی و آموزشی  شورای انضباطی و نحوه پیشگیری از بروز آسیبها و تخلفات انضباطی  برگزار شد  در این دوره آئین نامه انضباطی  و آئین نامه پوشش و رفتار مناسب در محیط های آموزشی ،   توسط دبیر شورای انضباطی دانشگاه  تدریس شد  . 

در این جلسه دبیر شورای انضباطی دانشگاه ،   علاوه بر طرح کلیات و مصادیق تخلف و ارائه پاورپوینت های مربوطه  و توضیحات پیرامون برخی موارد عبرت آموز از پرونده های گذشته پرداخت و در پایان  به سوالات متدوال  دانشجویان پاسخ داده شد  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.