شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷

آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور پروفسور مجید سمیعی

آغاز سال تحصیلی با حضور پرفسور سمیعی

پروفسور مجید سمیعی رئیس بیمارستان هانوفر آلمان در جشن ورودی دانشجویان جدیدالورود در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان پتانسیل این دانشگاه را خوب ارزیابی کرد و گفت: بیشتر دستاوردهای که من در رشته مغز و اعصاب کسب کردم به خاطر ارتباطات بین رشته‌ای بود.

به گزارش مفدا گیلان، پرفسور سمیعی در جشن ورودی دانشجویان جدیدالورود در دانشکده پزشکی گفت: اساتید باید دانشجوها را هدایت کنند تا به علم و دانش دست یابند و احترام به استاد وظیفه اخلاقی هر دانشجو است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دانشجویان پس از اتمام دکترا سعی کنند استاد خوبی پیدا کرده و از وی استفاده کنند، متذکر شد: یکی از بهترین شاگردان من که در دنیا مطرح شده، هنوز مانند سایه در کنار من است.

وی پتانسیل دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دانشگاه گیلان را خوب ارزیابی کرد و گفت: بیشتر دستاوردهای که من در رشته مغز و اعصاب کسب کردم به خاطر ارتباطات بین رشته ای بود.

وی در ادامه افزود: آرزو می کنم بتوانم پلی باشم میان این دو دانشگاه تا در یک برنامه ۵ ساله دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مقابل همه دانشگاه های علوم پزشکی در ایران، حرف اول را بزند.

وی خطاب به دانشجویان پزشکی اضافه کرد: استدعا دارم تا همه شما جوانان قسم بخورید هرگز بیماری را از خود نرانید و اگر بیمار رفتار بدی دارد نصیحت کنید و با آنها بدرفتاری نداشته باشید.

رئیس بیمارستان هانوفر آلمان با بیان اینکه دانشجویان پس از اتمام دوره دکترا باید خود را در ابتدای کار ببینند، یادآور شد: دانشجویان باید بدانند تازه باید شاگردی کنند نه اینکه طبابت کنند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.