سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

حضور معاون وزیر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی جهرم/ تجدید میثاق با شهدای دانشگاه

حضور دکتر فراهانی در دانشگاه علوم پزشکی جهرم

دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت که به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان این وزارتخانه ظهر امروز وارد دانشگاه علوم پزشکی جهرم شد، در بدو ورود به این دانشگاه با حضور در مزار شهدای گمنام این دانشگاه ضمن قرائت فاتحه ونثار گل با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش مفدا، معاون وزیر بهداشت به همراه هیات همراه همچنین با حضور در نمازخانه دانشگاه علوم پزشکی جهرم، نماز ظهرو عصر را اقامه کردند.

بعد از مراسم اقامه نماز ظهرو عصر  که با حضور جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم وکارکنان این دانشگاه برگزار شد، دکتر فراهانی با حضور در سلف سرویس پردیس این دانشگاه دقایقی با دانشجویان این دانشگاه به گفت وگو نشست و دانشجویان مطالبات و نیازهای خود در حوزه‌های صنفی، رفاهی، تغذیه و خوابگاه‌هی را با معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در میان گذاشتند.

همچنین دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت و دکتربحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت این وزارتخانه به همراه جمعی از کارشناسان فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه با حضور در سلف دانشجویی این دانشگاه دقایقی با دانشجویان به گفت وگونشستند و نهار را با دانشجویان این دانشگاه صرف کردند.

دکتر فراهانی قبل از آغاز نشست با کارکنان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی جهرم، از غرفه های نشریات دانشجویی مستقر در پردیس این دانشگاه بازدید کردند.

نشست با کارکنان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی جهرم، برگزاری جلسات با دبیران ونمایندگان شورای صنفی دانشگاه، نشست با اعضای انجمن های علمی، دبیران کانون ها وتشکل های دانشجویی از دیگر برنامه های این سفر یک روزه به جهرم است.

در این برنامه، همچنین امروز، کارشناسان و مسئولان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از بخش های مختلف فضاهای خوابگاهی واماکن ورزشی و فرهنگی پردیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم بازدید به عمل می آورند.

گفتنی است مسؤولان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در یک‌ماه گذشته در قالب چند هیأت از برخی از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بازدید کرده و در این دیدارها، ضمن بررسی امکانات، تجهیزات و زیرساخت های فرهنگی، ورزشی و رفاهی این دانشگاه‌ها، با دانشجویان، کارکنان و مدیران معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی به گفتگو نشسته‌اند.

همچنین در این مدت از برخی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور نظیر گرگان، زابل، زاهدان، سبزوار، نیشابور، بجنورد، بیرجند، زنجان، قم، بابل، رفسنجان، یزد، گناباد و ... توسط هیأت‌هایی متشکل از معاون وزیر، مدیران کل و رؤسای ادارات و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بازدید شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.