شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶

بازدیدهیات رئیسه

بازدید هیات رئیسه بیمارستان روانپزشکی رازی تبریز از بزرگترین و قدیمی ترین مرکز روانپزشکی خاورمیانه

دانشگاه علوم بهزیستی

اعضای هیات رئیسه بیمارستان روانپزشکی رازی تبریز روز چهارشنبه (۲۶ مهرماه) از مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) بعنوان بزرگترین و قدیمی ترین مرکز روانپزشکی کشور و خاورمیانه دیدن کردند.

به گزارش مفدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز رازی، مسئولان بیمارستان روانپزشکی رازی تبریز با عنایت به لزوم همکاری و استفاده از تجارب فی مابین دو مرکز روانپزشکی و در راستای پیشبرد اهداف عالیه و بهبود خدمت رسانی به بیماران اعصاب و روان، از بخش های مختلف مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) دیدن کردند.

    این گزارش همچنین حاکیست، مسئولان بیمارستان روانپزشکی رازی تبریز در حین بازدید ، سئوال هایی از نحوه مراقبت از بیماران ، و چگونگی فعالیت برخی از  بخش ها مطرح کردند که از سوی مدیر و مسئولان مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) که آنان را همراهی می کردند، پاسخ داده شد.

    گفتنی است ، مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) یکی از مراکز درمانی ، آموزشی و پژوهشی تحت نظارت دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی است که با توانایی علمی و فوق تخصصی اساتید بنام روانپزشکی کشور ، نسبت به درمان انواع اختلالات اعصاب و روان اقدام می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.