سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸

با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد:

نشست مسوولان فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان

دیدار مسئولان وزارت بهداشت با شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان

تیم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت متشکل از مدیران، روسای ادارات و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، عصر امروز در پایان برنامه بازدید از حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، با شورای فرهنگی این دانشگاه دیدار کردند. این جلسه با حضور مدیران و کارشناسان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به ریاست دکتر بهرام‌علی قنبری قائم مقام اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا، در این دیدار که تا بعد از اذان مغرب و عشاءادامه یافت، سیاست‌ها و مشکلات فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در بخشی از این جلسه دکتر عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان ضمن خیر مقدم به مسؤولان وزارت بهداشت تاکید کرد که فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی پزشکی در اولویت است و ما نگاه ویژه‌ای به این‌گونه فعالیت‌ها داریم.

فاضل با اشاره به وجود اختلاف سلایق فرهنگی و سیاسی در شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، گفت: اختلاف سلایق سیاسی و فرهنگی یکی از برکاتی است که موجب رشد فکری افراد شده و ما ضمن احترام به همه عقاید و دیدگاه‌ها، وجود این اخلاف سلایق را به فال نیک می‌گیریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.