جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴

برگزاری طرح پایش سلامت در تاسوعا و عاشورای حسینی

جلسه با معاون دانشجویی فرهنگی

طرح پایش سلامت امسال همچون سنوات اخیر در مسیر زائران پیاده امام رضا(ع) به همت دانشجویان علاقه مند گروه های پیراپزشکی، با ارائه خدمات پزشکی به عموم مردم برگزار می شود.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دومین نشست شورای بسیج دانشجویی شهید اژدری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور سید احمد نظام، معاون فرهنگی دانشجویی این دانشگاه با محوریت اردوی جهادی برگزار شد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید از اعضای شورای بسیج دانشجویی خواست تا همت خود را در ایفای رسالت خویش به کار ببندند و گفت: به علت سنگینی کار در ترم های پیش رو از اعضای شورا نهایت نیرو و توان خود را به کار ببندند.

حمید دهقانی، فرمانده بسیج دانشجویی شهید اژدری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در ادامه با تعیین شش کارگروه پیشنهادی تازه کار جهت فعالیت در بسیج دانشجویی تصریح کرد: در نظر داریم به زودی کارگاهی با عنوان کاردیولوژی با همکاری گروه علمی بسیج و کمیته تحقیقات دانشگاه، برگزار کنیم.

فرمانده بسیج دانشجویی شهید اژدری دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در خصوص برگزاری اردو جهادی گفت: به همت دانشجویان علاقه مند گروه های پیراپزشکی، امسال نیز همچون سنوات اخیر طرح پایش سلامت در مسیر زائران پیاده امام رضا(ع) با ارائه خدماتی همچون قند خون، فشار خون و اندازه گیری قد و وزن  برای خانم ها و آقایان برگزار می شود.

جمال کارگر، مسئول اردو های جهادی بسیج دانشجویی شهید اژدری نیز در ادامه هدف از برگزاری اردوی جهادی با ارائه خدمات سلامت را مبتنی بر چهار اصل خودسازی معنوی دانشجو، محرومیت زدایی، فرهنگ سازی و آگاهی مسئولین دانست.

وی افزود: اردوهای جهادی باتوجه به مناسبت های پیش رو در این ترم در سه تاریخ 14 مهرماه، 5 آبان ماه و همچنین 10 آذرماه برگزار خواهد شد که در این اردو ها علاوه بر پایش سلامت دیدار با خانواده شهدا نیز صورت خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.