شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵

برگزاری کلاس‌های آموزشی "اخلاق حرفه‌ای" و "نشانه‌شناسی مشکلات روانشناختی شایع در دانشجویان" در دانشگاه علوم پزشکی لرستان

ضمن خدمت

هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، دو دوره آموزشی با عنوان "اخلاق حرفه‌ای" و "نشانه‌شناسی مشکلات روانشناختی شایع در دانشجویان" ویژه کارمندان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

به گزارش مفدا لرستان، در راستای ترویج اخلاق حرفه‌ای و همگام با نزدیک شدن  شروع سال تحصیلی جدید، به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دو دوره آموزشی ۱۲ و ۱۶ ساعته با عنوان اخلاق حرفه‌ای و  نشانه‌شناسی مشکلات روان‌شناختی شایع در دانشجویان، ویژه کارمندان این معاونت برگزار شد.

کلاس اخلاق حرفه‌ایی به مدت دو روز در دفتر جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی فرهنگی و توسط دکتر غفارعلی محمودی رییس بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد برگزار شد.

همچنین کلاس نشانه‌شناسی مشکلات روانشناختی شایع در دانشجویان توسط استاد خدایی از کارشناسان مشاوره معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد. خدایی در طی این کارگاه‌ها به اختلالات افسردگی، خودکشی، اسکیزوفرنی، اختلالات خواب، مشکلات افت تحصیلی و اختلالات شخصیت و ارتباطی پرداخت.

گفتنی است این کلاس‌ها بصورت کارگاه و با شرکت فعال کارمندان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان همراه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.