شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳

مربی تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت در آستانه دیدار حساس فردا:

با مهار سرعت بازیکنان کره‌جنوبی، می‌توان نتیجه مطلوبی کسب کرد

علی سعیدی

مربی تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت در آستانه دیدار با کره جنوبی در چهارچوب مسابقات فوتبال دانشجویان آسیا، وضعیت آمادگی بازیکنان ایران را مطلوب توصیف کرد و گفت:تیم کره‌جنوبی، از تیم‌های قوی این دوره از مسابقات است و باید با آنالیز این تیم، در صدد کسب نتیجه از بازی فردا باشیم ضمن اینکه باید سرعت بازیکنان کره را مهار کنیم.

به گزارش مفداگلستان به نقل از مفدا، علی سعیدی نیا، مربی تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت در آستانه دیدار با کره جنوبی در چهارچوب مسابقات فوتبال دانشجویان آسیا، وضعیت آمادگی بازیکنان ایران را مطلوب توصیف کرد و گفت:تیم کره‌جنوبی، از تیم‌های قوی این دوره از مسابقات است و باید با آنالیز این تیم، در صدد کسب نتیجه از بازی فردا باشیم.

تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت فردا یکشنبه ۲ مهرماه ساعت ۱۲ به وقت محلی در سومین دیدار خود در گروه B مسابقات به مصاف تیم کره جنوبی خواهد رفت. تیم کره جنوبی تیم خوبی به شمار می‌رود و ما امروز در تمرینات آماده‌سازی، بیشترین وقت تمرین خود را در وهله اول بر اساس مرور تاکتیک‌های دفاع و سپس ضد حملات پرداختیم.

وی با اشاره به کسب یک امتیاز در دو بازی اخیر و نتایج نه چندان قابل قبول تیم ایران گفت: بازیکنان تیم ما حرفه‌ای نیستند و تجربه بازی‌های بین‌المللی را ندارند و قطعا با توجه به حضور نخست این تیم در این تورنمنت بین‌المللی، باید نسبت به انسجام و هماهنگی این تیم بیشتر کار کنیم. بخصوص در خط دفاعی تیم باید یکسری تغییرات به لحاظ تاکتیکی اعمال کنیم.

سعیدی نیا گفت: بازیکنان تیم منتخب وزارت بهداشت با توجه به تشکیل حدود سه ماهه تیم، و نبود فرصت کافی برای تمرینات بیشتر و حفظ انسجام بالاتر، هنوز نتوانستند به هماهنگی‌های لازم دست یابند، امیدوارم در دو بازی آینده، این انسجام و هماهنگی بین خطوط تیم ایران بیشتر شود.

مربی تین منتخب فوتبال وزارت بهداشت با اشاره به اینکه کادر فنی از عملکرد تیم ایران در این تورنمنت با توجه به نخستین تجربه رضایت دارد، گفت: صرف نظر از هر نتیجه، مهم حضور تیم منتخب دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در چنین مسابقاتی و افزایش خودباوری و کسب اعتماد به نفس آنها است.

سعیدی نیا خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ایران باید بازی نخست را مقابل تایوان پیروز می‌شدند چرا که در بازی دوم با ژاپن که قهرمان دوره گذشته بود، برای تیم ایران دشوار بود، اما با توجه به شکست ما از تیم ژاپن، کار برای تیم ایران سخت شده است.

وی در خصوص بازی ایران با کره جنوبی اظهار داشت: دیدار فردا برای تیم ایران یک دیدار حیاتی و سرنوشت‌ساز است که در صورت برد ایران مقابل کره، قطعا تیم می‌توان از شرایط بحرانی خارج شود، به هرحال تیم کره از سرعت و انسجام بالایی برخوردار است و بازیکنان تیم ایران در وهله نخست باید سرعت این تیم را مهار کنند و در ضد حملات، بتوانند موثر عمل کنند. بازیکنان تیم ما قرار است در بازی فردا هر چه در توان دارد، در بازی اجرا کنند تا انشالله با کسب یک نتیجه قابل قبول، به فکر بازی با فیلیپین باشند.

مربی تیم منتخب فوتبال وزارت بهداشت در خصوص آنالیز حریفان باقی‌مانده ایران در این مسابقات گفت: کادر فنی به دقت بازی و نحوه عملکرد تیم‌های فیلیپین و کره جنوبی را آنالیز می‌کند. امید است با شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم‌های حریف، بتوانیم نتایج مطلوبی از این دوبازی به دست آوریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.