شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۷

مهمترین اخبار سرویس «فرهنگی»مفدا از ۲۵ تا ۳۱شهریور

یوشی زاده

در هفته گذشته سرویس "فرهنگی" مفدا، اخبار متنوعی را پوشش داد که مهم‌ترین خبرهای این هفته را اینجا می‌خوانید.

شنبه ۲۵ شهریور ماه/ سپهر کردسیچانی فعال رسانه‌ای دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد معتقد است جشنواره "تیتر ۱۰" توانست محلی برای تبادل تجربه میان دانشجویان فعال رسانه‌ای باشد و در این گونه جشنواره‌ها نقاط قوت و ضعف خود را به خوبی می‌شناسیم.

متن این مصاحبه را در اینجا بخوانید.

دوشنبه ۲۷ شهریور ماه/ مریم یوشی‌زاده استاد کارگاه گزارش‌نویسی در دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی معتقد است بزرگترین فرصتی که می‌تواند در اختیار دانشجویان فعال رسانه‌ای قرار بگیرد آموزش مستمر و مداوم است و از این رهگذر می‌توان به نشریات حرفه‌ای رسید.

متن این مصاحبه را در اینجا بخوانید.

چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه/ رییس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت:‌ ایران نه ­می‌­خواهد، امپراتوری تاریخی اش را احیا کند و نه می­‌خواهد، مذهب رسمی­‌اش را حاکم کند و نه می­‌خواهد انقلابش را با زور سرنیزه صادر کند. ما به استواری فرهنگ­مان، حقیقت مذهب­مان و اصالت انقلابمان آن قدر باور داریم که هرگز نمی‌خواهیم آنها را چونان اهداف استعماری جدید بر کولۀ سربازان صادر کنیم. ما برای ترویج فرهنگ و تمدن و مذهب و انقلابمان در قلبها وارد می­‌شویم و با عقل‌ها سخن می­گوییم. سفیران ما، شاعران و عارفان و حکیمان­مان هستند. ما با مولوی تا این سوی اقیانوس اطلس را در نوردیده­‌ایم. ما با سعدی در دل آسیا نفوذ کرده‌­ایم­. ما با حافظ جهان  را فتح کرده‌ایم پس چه نیازی دیگر، به فتح جدید داریم؟!

متن این خبر را در اینجا بخوانید.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.