شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸

مفدای سمنان :

جشن سلامت بهداشت دهان و دندان خانواده در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سمنان برگزارشد

semnan

جشن‌سلامت دهان و دندان خانواده باحضور دکتر خباز استاندار، دکتر شادنوش رئیس دانشگاه، دکتر صالحی رئیس دانشکده و کلینیک تخصصی دندانپزشکی سمنان، جمعی از مدیران، کارکنان و خانواده ها در سالن آمفی تاتر دانشکده دندانپزشکی سمنان و با حضور بیش از پانصد نفر برگزار شد.

دکتر مهدی صالحی رئیس دانشکده و کلینیک تخصصی دندانپزشکی سمنان با اعلام این خبر گفت: کلینیک تخصصی دندانپزشکی سمنان با توجه به‌رسالت خود در بخش آموزش و ارتقا سلامت دهان و دندان جشنی را تحت عنوان سلامت دهان و دندان خانواده با حضور بیش از پانصد نفر برگزار نمود.

دکتر مهدی صالحی با بیان این که برگزاری این جشن ها کمک شایانی به مردم جامعه در رابطه با سلامت دهان و دندان خواهد کرد افزود: در این‌ جشن نحوه مسواک زدن صحیح و نگهداری از دندان ها به کودکان و نکات بهداشتی به خانواده ها یادآوری شد.

رئیس دانشکده و کلینیک تخصصی دندانپزشکی خاطر نشان کرد: با توجه به استقبالی که خانواده ها در اولین جشن کلینیک تخصصی دندانپزشکی با عنوان جشن دندان زیبای من داشتند این امر ما را به برگزاری دومین جشن سوق داد تا بتوانیم آموزش سلامت دهان و دندان که یکی از وظایف کلینیک تخصصی دندانپزشکی بوده را در قالب برگزاری این جشن ها به کودکان‌مان و خانواده هایشان آموزش دهیم.

وی تصریح کرد: همراه با این جشن در قسمت دیگری از کلینیک تعدادی از غرفه ها برای فروش محصولات مختلف آماده شده بود که سود حاصل از این غرفه ها صرف افراد محروم جامعه در بخش درمان خواهد شد.

در پایان جشن استاندار سمنان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین جشنی این امر را مهم و فرخنده خواند و رضایت خود را از این مجموعه اعلام نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.