شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲

دیدار قائم مقام گروه جهادی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با امام جمعه اهل سنت خاش

دیدار با مولوی شهنوازی

قائم مقام گروه جهادی "شهید محسن باقری" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با هدف ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های جهادی اجرا شده در شهرستان خاش، با امام جمعه اهل سنت این شهرستان دیدار کرد.

به گزارش زاهدان مفدا، "ایمان سرگزی" قائم مقام گروه جهادی "شهید محسن باقری" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با "مولوی شهنوازی" امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش دیدار کرد.

در ابتدای جلسه، پزشک جهادگر "دکتر رضا کرد" گزارش عملکردی از برنامه‌های اجرا شده در شهرستان خاش ارائه داد و در ادامه "ایمان سرگزی" قائم مقام گروه جهادی شهید محسن باقری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به برنامه‌های آینده این گروه جهادی در شهرستان خاش اشاره کرد. گفتنی است، در این دیدار "دکتر کرد" و "سرگزی" بر مسئله محرومیت زدایی تاکید ویژه‌ای داشتند.  

امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش نیز دراین دیدار از کارهای گروه جهادی دانشگاه قدردانی کرد و افزود: ما در کشور جمهوری اسلامی ایران بهترین مردم را داریم و همه بیگانگان با  کشور عزیزمان ایران از این بابت دشمنی می‌کنند.

در پایان قائم مقام گروه جهادی "شهید محسن باقری" دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از حمایت‌ها، زحمات و همکاری‌های مولوی شهنوازی تشکر کرد و گفت: بزرگان دینی سرمایه‌های این کشور هستند  و تا زمانی که شما بزرگواران باشید کشور از گزند دشمنان در امان خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.