شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان به اردوی زیارتی- سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند

اردوی مشهد دانشگاه آبادان

۱۱۴ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی آبادان در دو گروه دختران و پسران به اردوی زیارتی- سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش مفدا آبادان،طاهری مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آبادان در گفتگو با خبرنگار افتخاری مفدا، ضمن اعلام این خبر، گفت: تعداد دانشجویان شرکت کننده در این اردو ۱۱۴ نفر بودند که ۳۴  نفر آن ها پسر و ۸۰  نفر دیگر دختر بودند. زمان اردوی دانشجویان پسر از ۳ تا ۹ شهریور و زمان اردوی دانشجویان دختر از ۸ تا ۱۳ شهریور ماه بود.

وی در ادامه افزود: تلاش کردیم کیفیت برگزاری اردو را نسبت به دوره‌های قبل افزایش دهیم. در این دوره برنامه‌های به هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی نیز برای دانشجویان در نظر گفته شده بود که از جمله آنها می‌توان به استفاده از برنامه‌های فرهنگی دارالهدایه حرم مطهر امام رضا (ع)، بازدید از موزه حرم آستان قدس رضوی، بازدید از کوه سنگی و تجدید میثاق با شهدای گمنام و سرزمین موج‌های خروشان مشهد اشاره کرد.

طاهری با اشاره به اینکه در این دوره تلاش کردیم با هماهنگی‌های بیشتر از بروز برخی مشکلات پیشگیری کنیم، اظهار داشت: در دوره قبل یک سری مشکلاتی رخ داد از جمله اینکه چند بلیت برای یک نفر صادر شده بود. امسال با برنامه ریزی و مدیریتی که صورت گرفت و با تشکیل گروهی برای هماهنگی بیشتر با دانشجویان از بروز این مشکلات جلوگیری شد.

وی در پایان گفت: هزینه اردوی امسال نزدیک به  ۵۴ میلیون تومان بود که حدود ۱۰ میلیون آن را دانشجویان پرداخت کردند و مابقی از سوی دانشگاه پرداخت شد.

مصاحبه: علیرضا حزبه نژاد، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی آبادان - خبرنگار افتخاری مفدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.