شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲

جوادی خبر داد

آغاز ثبت نام ازدواج دانشجویی از ۲۲ شهریور/ شرایط ثبت‌نام دانشجویان

حلقه ازدواج

مدیر مرکز اردوهای نهاد رهبری گفت: ثبت نام شرکت در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی از ۲۲ شهریور آغاز و تا پایان مهر ادامه دارد.

مفدا - شاهرود- مدیر مرکز اردوهای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری از ثبت نام دانشجویان متقاض در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی از ۲۲ شهریور تا پایان مهر ماه امسال خبر داد.

حسین جوادی مسئول مرکز اردوهای نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در نشست خبری بیستمین دوره ازدواج دانشجویی که در مرکز نهاد رهبری برگزار شد، گفت: ثبت نام بیستمین دوره ازدواج دانشجویی از ۲۲ شهریور همزمان با عید قربان آغاز و تا پایان مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: دانشجویانی که تاریخ عقد آنها از اول مهرماه 94 تا 30 مهر  95 باشد مجاز به شرکت در این دوره از دواج دانشجویی هستند.

جوادی گفت: در این دوره ها برنامه‌های آموزش‌های قبل از سفر، حین سفر و بعد از سفر برای دانشجویان پیش بینی شده که به شکل برنامه متمرکز ما با عنوان همسفر تا بهشت در مشهد برگزار می شود.

مسئول مرکز اردوهای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری افزود: سال قبل حدود ۳۳ هزار دانشجو و ۶۵۰ نفر از اساتید در این دوره ها شرکت کرده بودند.

جوادی در پایان گفت: ۲۹ درصد دانشگاه های وزارت علوم، ۲۷ درصد دانشگاه آزاد، ۷ درصد دانشگاه های وزارت بهداشت و ۷ درصد هم دانشجویان دانشگاه های علمی کاربردی در این دوره ها شرکت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.