چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹

در سومین نشست شورای هماهنگی مفداهای دانشگاهی صورت گرفت؛

تشریح ساختار«کمیته‌های دانشجویی» و رونمایی از کارت خبرنگاری مفدا

دومین روز سومین نشست شورای هماهنگی مفدا

در سومین نشست شورای هماهنگی مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، ساختار کمیته‌های دانشجویی مفدا تشریح و نحوه سازمان دادن به این کمیته ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا، دومین روز از سومین نشست شورای هماهنگی مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی چهارشنبه ۲۲ شهریورماه با حضور مهدی معماری، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و نمایندگان مدیران روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی در ستاد مرکزی وزارت بهداشت برگزار شد.

بررسی شاخص‌های ارزیابی و رتبه‌بندی آزمایشی تعدادی از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مفدا  و آموزش نحوه گزارش‌دهی مدیران روابط عمومی معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی از فعالیت‌های پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مفدا از مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این نشست دو روزه بود.

همچنین در بخش دیگری از این نشست، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ساختار کمیته‌های دانشجویی مفدا را برای حاضران تشریح و نحوه سازمان یافتن این کمیته ها را به طور مفصل تبیین کرد.

معماری همچنین با رونمایی از کارت‌های خبرنگاری کمیته‌های دانشجویی مفدا در پایان این نشست ابراز امیدواری کرد، این کارت‌ها تا پایان مهر در اختیار دانشگاه‌ها قرار گیرد تا شناسایی و فعالیت اعضای کمیته‌‎های دانشجویی مفدا تسهیل شود.

در این نشست همچنین مقرر شد که عملکرد مفداهای دانشگاهی در نیمه نخست سال ۹۶ بررسی و نخستین رتبه بندی مفداها تا پایان مهرماه جاری انجام شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.