چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰

گفتگویی صمیمانه با مقام دوم کشوری رشته حفظ جشنواره قرآن و عترت؛

دانشجویان باید قرآن را سرمشق و الگوی زندگی خویش بدانند

حسام فیوضی

متن زیر حاصل گفتگوی صمیمانه روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حسام فیوضی، رتبه دوم کشوری حفظ ده جزء بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت است.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، حسام فیوضی، دانشجوی ممتاز قرآنی رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه موفق به کسب رتبه دوم کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت شد. به سبب این موفقیت روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفتگویی با ایشان ترتیب داده که مشروح این گپ و گفت صمیمانه در ادامه از دیدگانتان می گذرد.

فیوضی در ابتدا سطح برگزاری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت را نسبت به سنوات اخیر خوب و قابل قبول ارزیابی و بیان کرد: به حمد الله امسال همه شرکت کنندگان با آمادگی کامل در مسابقات شرکت کردند.

قرار گرفتن در وادی قرآن بزرگترین موفقیت زندگی است 

دانشجوی ممتاز قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه که در تعداد زیادی از مسابقات ملی و بین المللی حضور داشته و با کسب رتبه های درخشان همواره توانسته تا به عنوان یک اسوه ملی بدرخشد، گفت: حفظ قرآن را از چهار سال پیش در موسسه اسوه تحت نظر استاد مرادی آغاز کردم و به نظر خودم قرارگرفتن در وادی قرآن بزرگترین موفقیت زندگی است.

وی کسب رتبه های برتر در مسابقات گوناگون استانی و کشوری را حاصل بهره مندی از انوار نورانی قرآن و عنایت خداوند  دانست و با بیان این که راه پیشرفت و درخشش بیشتر در مسابقات آینده  تلاش بیش تر متکی بر توکل به خداوند است، تصریح کرد: هدفم ازشرکت در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت کسب تجارب بیشتر در زمینه قرآن بود.

درخشش قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت 

فیوضی در ادامه با بیان این که درخشش قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تا کنون به دنبال وجود کارشناسان قرآنی توانمند، ماهر و خبره بوده است، اظهار کرد: در طی چندین سال اخیر گام های بلند و فعالیت های چشمگیری در راستای اعتلای قرآنی سطح دانشگاه به همت متولیان دغدغه مند قرآنی صورت گرفته است.

دانشجوی ممتاز قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در ادامه با اشاره به ضرورت تلاش و ممارست دانشجویان بر خروج قرآن و معارف نورانی آن از مهجوریت ابراز کرد: نسل جوان به خصوص دانشجویان باید قرآن را سرمشق و الگوی زندگی خویش دانسته و آن را در متن زندگی روزانه خود وارد کنند.

فیوضی در ادامه کسب این موفقیت را حاصل پشتیبانی بی دریغ و همه جانبه خانواده و اساتید معزز خود دانست و با بیان این که خداوند را به سبب این نعمت عطا شده شکر و سپاس می گویم، از حمایت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و اساتید قرآنی در طی این مسیر پر فراز و نشیب تقدیر کرد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.