چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰

در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند؛

برپایی بازارچه مجازی خرید نوشت افزار توسط "کانون خیریه حامی" دانشگاه علوم پزشکی لرستان

کانون خیریه حامی /لرستان

اعضای کانون دانشجویی "خیریه حامی" دانشگاه علوم پزشکی لرستان با شعار " کمک به دانش‌آموزان نیازمند، حمایت از جوان تولید کننده‌ی ایرانی و کمک به تداوم تولید و اشتغال " بازارچه مجازی خرید نوشت‌افزار راه‌اندازی کرده است.

به گزارش مفدا لرستان، اعضای کانون دانشجویی "خیریه حامی"دانشگاه علوم پزشکی لرستان با شعار "کمک به دانش‌آموزان نیازمند، حمایت از جوان تولید کننده‌ ایرانی و کمک به تداوم تولید و اشتغال"، بازارچه مجازی خرید نوشت‌افزار راه‌اندازی کردند.

متن پیام "کانون خیریه حامی" این دانشگاه برای ترغیب دانشجویان به شرح زیر است:

بازارچه مجازی خرید نوشت‌افزار مسابقه

کم‌کم با نزدیک شدن مهر و بازگشایی دانشگاه‌ها شمارش معکوس فرارسیدن بازارچه خیریه حامی شروع می‌شود که در ۳ مرحله تقدیم حضور دوستانِ خوب خیریه خواهد شد.

و اما مرحله اول: همکاری کانون خیریه حامی و گروه پویش ۶۲۶

خرید بسته های لوازم‌التحریر ایرانی با اهداف کمک به دانش آموزانِ نیازمند، حمایت از جوانِ تولید کننده ی ایرانی و کمک به تداوم تولید و اشتغال.

هیچ کودکی نباید به دلیل مشکلات مالی از تحصیل باز بماند، متأسفانه در حال حاضر بیش از ۱۳۵هزار کودکِ بازمانده از تحصیل وجود دارند.

مهلت سفارش تا ۲۶ شهریور ماه است.

شما خیرین در هرکجای کشور می‌توانید با مراجعه به لینک زیر و پرداخت حداقل مبلغ  ۱۰ هزار تومان در خرید یک بسته لوازم‌التحریر برای مناطق محروم شریک شوید؛

 @kheyriye_hami

طرح‌های مختلف هم جهت خرید شخصی نوشت‌افزار در کانال قرار گرفته که مختص دانشجویان علوم پزشکی لرستان می‌باشد که در صورت خرید، سود حاصل از آن عاید خیریه خواهد شد:

https://telegram.me/pouyesh۶۲۶/۱۶۷۳

خرید حضوری از بازارچه از  ۱۸-۱۶ مهرماه  در دانشگاه کمالوند است و شرکت در مسابقه برای دانشجویان و دانش‌آموزان کل کشور آزاد می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید عکس‌های خود را از نوشت‌افزار  و کیف و کفش ایرانی به همراه متن دعوتنامه من ایرانی‌ام تا تاریخ اول مهرماه فرستاده و در مسابقه شرکت کنید.

گاهـےخدا می خواهد با دست ِتو دستِ دیگر بندگانش را بگیرد. وقتی دستـے را به یاری می گیری بدان که دستِ دیگرت در دستِ خداست.

@pouyesh۶۲۶

@Lums_hami

محتویات بسته لوازم التحریر:

۱-یک عدد دفتر ۱۰۰برگ

۲-دو عدد دفتر ۵۰ برگ

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.