چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵

تقدیر از و معاونت فرهنگی و دانشجوییدانشگاه علوم پزشکی گلستان جهت برگزاری اردوهای راهیان نور تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی گلستان و معاونت فرهنگی و دانشجویی توسط سپاه نینوای گلستان به جهت برگزاری اردوهای راهیان نور

تقدیر از دانشگاه

جانشین فرماندهی سپاه نینوای استان در جلسه با رییس دانشگاه، پیام تقدیروتشکر فرمانده سپاه استان از خدمات شایسته و ارزنده دانشگاه و همکاری های همه جانبه با سپاه استان را ابرازکرد

به گزارش مفداگلستان، در این نشست دکتر عبدالرضا فاضل؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اشاره به سابقه ۲۳ ساله این دانشگاه در استان گفت: دانشگاه در حال حاضر دارای ۱۴۰۰ نفر ایثارگر می‌باشد و مصمم هستیم با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء بتوانیم محرومیت را از سطح استان برطرف کنیم.

 سرهنگ عبدااله عینعلی؛ جانشین فرماندهی سپاه نینوای استان گلستان نیز در این نشست ضمن قدردانی از خدمات ارزنده دانشگاه علوم پزشکی گلستان در همکاری همه جانبه با سپاه استان گفت: سپاه آمادگی کامل و همه جانبه در تمامی عرصه‌های کمک به پیشبرد حوزه سلامت استان را دارد.

عینعلی با اشاره به نقش جامعه پزشکی در هشت سال جنگ تحمیلی گفت: جامعه پزشکی استان بازوان پرتوان پیروزی‌های رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی بودند و در این راه ایثارگران و جانبازان حوزه سلامت کمک شایانی به کشور کردند.

وی محرومیت‌زدایی و ارایه خدمات پزشکی در مناطق محروم و همچنین توجه به محرومین و سازندگی در بخش سلامت را از مهمترین اهداف سپاه در استان توصیف کرد و گفت: با بررسی‌های انجام شده در مناطق محروم، ارایه خدمات پزشکی توانسته است مردم را راضی و میزان رضایتمندی از انقلاب را در مردم بیشتر کند.

جانشین فرماندهی سپاه نینوای استان گلستان در پایان قدردانی از خدمات شایسته این دانشگاه در همکاری با ماموریت‌های سپاه و بسیج، اظهار امیدواری کرد این خدمات ثابت و پایدار باشد.

گفتنی است، درپایان نشست لوح تقدیر فرماندهی سپاه استان به رییس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی و روابط عمومی دانشگاه اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.