چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳

حضور پررنگ وارستگان در اولین کنگره بین المللی تغذیه

وارستگان

اولین کنگره بین المللی تغذیه از تحقیقات علوم پایه تا مداخلات بالینی (NLRCS) با حضور دانشمندان و محققان داخلی و خارجی حوزه سلامت و علم تغذیه در تاریخ ١٧-١٥شهریورماه در مرکز همایش های بین اللملی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید.

به گزارش مفدای وارستگان،آخرین دستاوردهای موجود در علم تغذیه و غذا در این همایش سه روزه به اشتراک گذاشته شد و با ارائه بحث های علمی قدمی محکم در تحکیم روابط بین علوم پایه ،تغذیه انسانی و صنایع غذایی برداشته شد.
از مهم ترین امتیازات این همایش حضور دانشمندان برتر جهان علم تغذیه و پزشکی از جمله پروفسور سالوادور منوکادا (Salvador Moncada) رییس موسسه علوم سرطان دانشگاه منچستر و کاندید جایزه نوبل پزشکی ،پروفسور آنجلا آزی از ایتالیا،پروفسور فریدون عزیزی رییس پژوهشکده غدد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ...بوده است.
در این همایش دانشجویان رشته علوم تغذیه علوم پزشکی وارستگان نقش بسیار مهمی را در قسمت اجرایی و برگزاری صحیح این همایش عهده دار بوده که با پشتکار و همراهی دلسوزانه  تلاش بسیاری در برگزاری هرچه بهتر این همایش داشته اند. علاوه بر این چندین مقاله علمی توسط اساتید و دانشجویان علوم پزشکی وارستگان به صورت سخنرانی و پوستر در همایش ارائه گردید.
با برقراری ارتباطاتی که بین اساتید تغذیه علوم پزشکی وارستگان و برخی از محققان خارجی صورت گرفت،برنامه ریزی های در جهت برگزاری وب سمینارهای آنلاین تخصصی در حوزه علم تغذیه و برخی از این محققین از جمله پروفسور آنجلا آزی و پروفسور حمید جان از مالزی انجام گرفت که در آینده ای نزدیک شاهد برگزاری این وب سمینارهای آنلاین در وارستگان خواهیم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.