چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴

دبیر و کارشناس شورای انضباطی در کارگاه آموزشی شوراهای انضباطی دانشجویان حضور یافتند

شورا

یوسف قنبری دبیر شورای انضباطی و افصل حسنی کارشناس این شورا در کارگاه آموزشی شوراهای انضباطی که در قزوین در حال برگزاری می باشد حضور یافتند.در دومین روز از اولین دوره برگزاری کارگاه‌های آموزشی دبیران و کارشناسان شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرونده‌های رایج و موضوعات شایع آموزشی و اخلاقی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مفدا، دومین روز از اولین دوره برگزاری کارگاه‌های آموزشی دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور با حضور دکتر صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت امروز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد. 

در این کارگاه آموزشی پرونده‌های انضباطی در حوزه آموزشی و اخلاقی که از موارد شایع  و دارای پیچیدگی هستند مورد بررسی قرار گرفتند. همچنین مواردی را که دبیران شوراهای انضباطی در پرونده‌های مختلف انضباطی با آن مواجه هستند مطرح و توسط دکتر صرامی مورد بررسی قرار گرفت.

یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این کارگاه ایراداتی بود که در برخی از پرونده‌ها برای دبیران شوراهای انضباطی وجود داشت و در این کارگاه به صورت هم اندیشی مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این کارگاه ۲ روزه آزمون کتبی ارزشیابی دبیران و کارشناسان شورای مرکزی انضباطی برگزار شد که نتیجه این آزمون نیز در رتبه‌بندی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی که به صورت سالانه برگزار می شود تاثیرگذار است.

این کارگاه ۲ روزه با هدف توانمندسازی دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی البرز، زنجان، کردستان، اردبیل، گیلان، تبریز، اراک، کاشان، ساوه و قم برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.