چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱

افتخار آفرینی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی فسا در جشنواره نبض واژه‌ها

فسا

اشعار "کاظم حکمت" دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی فسا در جشنواره "نبض واژه‌ها" (نخستین جشنواره ملی شعر جامعه پزشکی وزارت بهداشت) برگزیده شد.

به گزارش مفدا فسا، این جشنواره در راستای شناخت و ارج نهادن به پزشکان و شاغلان مرتبط با علوم پزشکی اعم از دانشجویان، پرستاران و  دیگر گروه‌ها که در عرصه شعر، قلم را به هنر می‌آمیزند، توسط وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

"کانون ادبی زمستان" با مدیریت "سجاد عزیزی آرام" با نظارت و حمایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسئولیت برگزاری این جشنواره را برعهده دارد. موضوعات جشنواره، ترانه (محاوره)، شعر کلاسیک (غزل، مثنوی، قصیده، رباعی و...)، شعر نو (نیمایی، سپید و آزاد) بود.

گفتنی است، مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان ۲۶ شهریورماه ۹۶ با حضور مسئولان عالی‌رتبه وزارت بهداشت و با حضور شاعران و هنرمندان برجسته کشور برگزار می شود.

شایان ذکر است، بر اساس آرای داوران جشنواره "نبض واژه‌ها"، اسامی برگزیدگان این جشنواره به ترتیب الفبا به شرح ذیل می باشد :

زینب احمدی

سپیده الوندی

مریم ایازی

سیامک بهرامپرور

فلورا تاجیکی

محمدکریم جابری

کاظم حکمت

مهسا حیدری

علیرضا رجب علیزاده کاشانی

آریا رحمانی

سمیرا سلطانیان

فرزانه شریفات

ساغر شفیعی

پریسا صالحی

زیبا طاهریان

سعید طبسی

حدیث کریمپوریان

علی محمودی

ساناز ملکی

نیلوفر موسی زایی

سمانه نوریان قهرمانلو

دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن تبریک به "کاظم حکمت" دانشجوی رشته پزشکی این دانشگاه، برای وی در این جشنواره آرزوی موفقیت و پیروزی را دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.