چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱

روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

بهره‌برداری از 7 بخش تخصصی و 59 یونیت دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

semnan

با افتتاح هفت بخش تخصصی در دانشکده دندان‌پزشکی، 4500مترمربع به زیربنای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اضافه شد.

دکتر مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، در آیین افتتاح بخش های دانشکده دندان‌پزشکی که با حضور دکتر همتی نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، هیئت رئیسه دانشگاه ، دکتر حاجی حسنی معاون فرهنگی دانشجویی و جمعی از مدیران و کارکنان برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دانشکده دندان‌پزشکی سمنان در چهار سال گذشته هم از نظر نیروهای متخصص و هم از نظر کیفیت خدمات آموزشی رشد بسیار بالایی داشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به اعتبارات هزینه شده در این پروژه افزود: برای بهره‌برداری از این پروژه‌ها بالغ بر 35 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی ادامه داد: با بهره‌برداری از این چند پروژه علاوه بر توسعه خدمات درمانی در سمنان از مهرماه امسال شاهد ارتقاء کیفی محسوسی در آموزش دانشجویان دندانپزشکی استان خواهیم بود.

دکتر شادنوش از افزودن 15 متخصص دندانپزشکی به متخصصان سمنان خبر داد و افزود: تا پیش از این 35 متخصص دندانپزشکی در این دانشگاه مشغول به فعالیت بودند که با جذب این 15 متخصص شمار متخصصین دندانپزشکی در استان به 50 متخصص رسیده و این در حالی است که تا سال 92 حتی یک متخصص دندانپزشکی در استان سمنان فعالیت نداشته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با ابراز خرسندی از توسعه خدمات درمانی استان در حوزه بهداشت دهان و دندان گفت: با افتتاح این چند بخش، مردم استان سمنان از دریافت خدمات دندانپزشکی از خارج از استان بی‌نیاز می‌شوند ضمن اینکه شهرستان‌های مجاور نیز می‌توانند از خدمات با کیفیتی که در مراکز استان ارائه می‌شود نیز بهره‌مند شوند.

وی موفقیت های اخیر دانشجویان علوم پزشکی استان سمنان در مسابقات جامع را نتیجه توسعه این خدمات و امکانات آموزشی درمانی دانست و گفت: با راه اندازی بخش های هفتگانه امروز ٥٩ یونیت دندانپزشکی به مجموع یونیت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان اضافه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.