چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰

مفدا بستر مناسبی برای علاقه مندان حوزه رسانه فراهم کرده است

دکتر غلامی معاون کرمانشاه

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه مفدا یک بستر بسیار مناسب را برای فعالین و علاقه مندان به حوزه رسانه در دانشگاه های علوم پزشکی فراهم کرده است، گفت: دانشجویان می توانند در مفدا تجربه لازم را برای آینده کسب کنند.

به گزارش مفدا، دکتر محمدرضا غلامی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در جلسه هماهنگی اعضای دانشجویی مفداهای  دانشگاه های کشور که با حضور مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی  وزارت بهداشت در حاشیه جشنواره تیتر ١٠برگزار شد، گفت: مفدا یکی از بهترین های حوزه اطلاع رسانی در وزارت بهداشت می باشد.
وی با بیان اینکه مفدا یک بستر بسیار مناسب را برای فعالین و علاقه مندان به حوزه رسانه در دانشگاه های علوم پزشکی فراهم کرده است، گفت: دانشجویان می توانند در مفدا تجربه لازم را برای آینده کسب کنند.
دکتر غلامی با بیان اینکه کارهای بزرگی در حوزه سلامت شده است، اظهار کرد: یکی از ضعف های ما این است که نمی توانیم به خوبی این دست آورد ها را به جامعه منعکس کنیم. امیدوارم مفدا با تربیت خبرنگارانی  که دانشجوی حوزه سلامت هستند این مشکل را حل کند.
غلامی آموزش خبرنگاران مفدا را امری مهم برشمرد و اظهار کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید متخصص حوزه رسانه کمک بزرگی به پیشبرد فعالیت های مفدا خواهد کرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه دانشگاه های شهر های محروم از امکانات کمتری نسبت به سایر دانشگاه ها برخوردار هستند، گفت: باید دانشگاه های کوچک متناسب با سطح امکاناتی که دارند ارزیابی شوند.
وی از دانشجویان این حوزه خواست که بستر و زمینه ای را که برای آنها فراهم شده است را قدر بدانند و در کنار درس خود  به این حوزه نیز به عنوان یک فعالیت فوق برنامه توجه داشته باشند.
غلامی افزود: دانشگاه ها نیز باید از این فعالیت دانشجویان حمایت کنند و بستر لازم برای فعالیت را برای این دانشجویان فراهم کنند.
وی در پایان از مدیر روابط عمومی اقای مهدی معماری و کارشناسان روابط عمومی  معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تقدیر و تشکر کرد.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.