چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴

به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بم؛

وبینار آموزشی با موضوع «سبک زندگی اسلامی» برگزار می‌شود

وبینار آموزشی با موضوع «سبک زندگی اسلامی»

اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان اقدام به برگزاری وبینار آموزشی با موضوع « سبک زندگی اسلامی » با تدریس فاطمه سادات شفیعی دانشجوی دکترای روانشناسی سلامت دانشگاه تهران می نماید. 

به گزارش مفدا بم، مساله توجه به سبک زندگی از موضوعاتی است که مقام معظم رهبری طی سالیان اخیر آن را مطرح و بر ضرورت توجه به آن تاکید نموده اند. از آن زمان تاکنون موضوع سبک زندگی و به ویژه سبک زندگی اسلامی مورد توجه پژوهشگران و اساتید حوزه و دانشگاه قرار گرفت و تا کنون تحقیقات زیادی پیرامون این موضوع انجام شده و همایش های مختلفی نیز در این زمینه برگزار شده است، 

سبک‌های زندگی مجموعه‌ای از ارزش‌ها، شیوه‌های رفتار، حالت‌ها و سلیقه‌ها در هر چیزی را در برمی‌گیرد و می‌تواند به علایق، نظرات، رفتارها و جهت‌گیری رفتاری یک فرد، گروه یا فرهنگ اشاره کند.
در واقع سبک های زندگی الگوهایی برای کنش هستند که مردم را از هم متمایز می کنند. سبک های زندگی کمک می کنند تا آنچه را مردم انجام می دهند و چرایی آن و معنایی که برای آنها و دیگران دارند را درک کنیم؛ 
سبک زندگی افراد و راهی که برای خود انتخاب می‌کنند، ارتباط عمیقی با موفقیت آنان در زندگی دارد.

ازین رو، اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان اقدام به برگزاری وبینار آموزشی با موضوع « سبک زندگی اسلامی » با تدریس فاطمه سادات شفیعی دانشجویدکترای روانشناسی سلامت دانشگاه تهران می نماید. 
این وبینار آموزشی در روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ ساعت ۱۶ به صورت مجازی در بستر ادوبی کانکت ویژه ی اساتید ، کارکنان و دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می‌توانند از طریق لینک http://vc.mubam.ac.ir/moshavere در این وبینار شرکت نمایند.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.