چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵

برپایی غرفه مشاوره و سلامت روان در راهروی ابن سینا

غرفه مشاوره و سلامت روان

به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی و هفته سلامت، اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی همدان غرفه ای را در راهروی ابن سینا برپا کرده است.

به گزارش مفدا همدان، دانشجویان با حضور در این غرفه می توانند ضمن آشنایی با اداره مشاوره و سلامت روان و شرح وظایف و فعالیت های در حال انجام این مجموعه بروشورهایی را در این خصوص دریافت نمایند.

ثبت نام همتایاران سلامت از دیگر برنامه هایی است که در این غرفه انجام می شود و دانشجویان دانشگاه می توانند با تکمیل فرم ثبت نام در کنار مشاوران این اداره به فعالیت هایی در حوزه سلامت روان دانشجویان بپردازند.

توزیع کتابچه هایی به عناوین رهایی از افسردگی، رهایی از نگرانی، هوش هیجانی و نیز ارائه بروشورهایی با موضوعات مهارت های ارتباطی همسران و هفت گام اساسی در برقراری ارتباط موثر از دیگر برنامه های اجرایی است که در غرفه اجرا شده است.

همچنین ارائه بروشورهایی با عناوین خشونت و هوش هیجانی، آثار و پیامدهای رفتار خشونت آمیز، مهارت مدیریت زمان، الکل چرا؟؟؟ و مهارت های شاد زیستن در بین دانشجویان و کارکنان در غرفه اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه توزیع می گردد.

گفتنی است همچنین دکتر علیرضا فضائلی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در بازدید از این غرفه و دیدار با رئیس، مشاوران و همتایاران سلامت، در جریان خدمات ارائه شده در این غرفه قرار گرفت.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.