سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴

همزمان با روز روابط عمومی ؛

از مسئول روابط عمومی و اعضای پایگاه خبری مفدا دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تقدیر شد

تقدیر از روابط عمومی جیرفت

همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به همراه مدیران فرهنگی و دانشجویی از مسئول روابط عمومی و دانشجویان عضو مفدا این معاونت تقدیر کرد.

به گزارش مفدا جیرفت ، در ابتدای این جلسه حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی ضمن تبریک روز روابط عمومی از عملکرد تأثیر گذار و مناسب روابط عمومی تقدیر کرد و افزود: این روز  بهانه ای برای بازبینی فعالیت ها ، خواسته ها  و انتظارات برای آینده بهتر و روشن تر حوزه روابط عمومی است. و با تلاش موثر شما در انعکاس اخبار و سهم قابل توجه آن در موفقیت هایی در یکی دو سال گذشته در سطح منطقه و کشورکسب شده است.

وی  با اشاره به اهمیت و نقش بسیار مهم و موثر ارتباطات در رشد و بالندگی یک مجموعه ، یکی از نیازهای اساسی جوامع امروز را دسترسی شفاف به اطلاعات، با تکیه بر دو عنصر مهم اخلاق و واقعیت بر شمرد و ادامه داد: باید  از همه  ظرفیت های نهادهای فرهنگی و تشکل های دانشجویی  استفاده کنید و دانش خود را با علم روز رسانه ارتقاء دهید.

وی گفت : ویژگی های اصلی روابط عمومی تعهد و خلاقیت است و مجموعه شما توانسته است تا کنون  اهداف و رسالت حوزه فرهنگی دانشجویی را به خوبی برآورد نماید و روابط عمومی جز رشته های به روز دنیا است و به سرعت در حال پیشرفت است به دلیل سرعت انتقال اطلاعات .

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در پایان به دانشجویان توصیه کرد تلاش کنید که اصالت خبر، بی طرفی در خبر و خبر رسانی به موقع را مد نظر قرار دهیدو در کارهایتان هدف مشخصی را دنبال کنید.

در پایان این جلسه با هدا شاخه گل از مسئول روابط عمومی و مدیر مفدا و دانشجویان عضو پایگاه خبری مفدا جیرفت تقدیر شد.

گزارش تصویری این جلسه

کد خبرنگار:۲۶۰۶۰۱

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.