دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰

در سومین همایش فعالان قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از طرح بزرگ سفیران نور رونمایی شد

رونمایی از طرح سفیران نور در همایش فعالان کانون‌های قرآن و عترت وزارت بهداشت

با حضور دکتر محمد مهدی بحر العلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از طرح بزرگ سفیران نور در سومین همایش فعالان کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رونمایی شد.

به گزارش مفدا؛ با حضور دکتر محمد مهدی بحر العلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برای اولین بار از طرح بزرگ سفیران نور در سومین همایش فعالان قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رونمایی شد.

در این مراسم به صورت نمادین شال‌های سفید رنگ سفیران نور به دست دکتر محمد مهدی بحرالعلوم بر گردن فعالان قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی ایلام، خوزستان، زنجان، زابل، اسفراین و بجنورد آویخته شد .

 دکتر بحرالعوم در این مراسم گفت: بسیار خرسندم که طرح رونمایی از سفیران نور برای نخستین بار در مشهد مقدس رونمایی می‌شود و امیداست سفیران نور دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در راستای تقویت فعالیت‌های قرآنی و گسترش برنامه‌های فرهنگی و معنوی کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های خود پیش قدم باشند و بتوانند فعالیت‌های قرآن را در میان دیگر دانشجویان توسعه دهند.

بحرالعلوم خاطرنشان کرد: طی سه دوره برگزاری همایش فعالان کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تعداد شرکت کنندگان به ترتیب از ۱۷ هزار نفر به ۲۵ هزار و ۵۰ هزار نفر افزایش پیدا کرده؛ که سهم بخش کارمندان بیش از دیگر بخش ها بوده است

وی تاکید کرد: با راه اندازی طرح سفیران نور به عنوان کسانی که وظیفه تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآنی در دانشگاه های خود را برعهده دارند امیدواریم سهم بخش دانشجویان در جشنواره های قرآن و عترت کشور بیش از گذشته باشد.

سومین همایش فعالان کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی ظهر امروز با برگزاری آیین اختتامیه و رونمایی از طرح سفیران نور در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به کار خود پایان داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.