چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲

در نشست آسیب شناسی بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت مطرح شد

افزودن رشته‌های ابتهال و دکلمه خوانی به بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت

نشست آسیب‌شناسی قرآن و عترت

نشست آسیب شناسی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و بررسی تدوین آیین نامه بیست و سومین دوره این جشنواره روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد در سالن اجلاس معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد. از جمله مباحث مطرح شده در این نشست می‌توان به اضافه شدن رشته‌های ابتهال و دکلمه خوانی به بخش آوایی اشاره کرد.

به گزارش مفدا، نشست آسیب شناسی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر محمد مهدی بحرالعلوم رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و همچنین اساتید، مدیران، کارشناسان و صاحب‌نظران قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

در این جلسه، کارشناسان و صاحب‌نظران قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ، با هدف آسیب‌شناسی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت به بحث و تبادل نظر پرداختند و همچنین با ارایه راهکارها و پیشنهادات مختلف  به تدوین آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور پرداختند.

در ابتدای این نشست ارزیابی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت توسط اعضای حاضر صورت پذیرفت و پیشنهادات و انتقاداتی از سوی مدعوین ارایه شد  که از جمله می‌توان به برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده ، افزایش سطح جوایز و برگزاری جشنواره قرآن و عترت به تفکیک دانشجویان و کارکنان ، اساتید اشاره کرد.

در ادامه این نشست بررسی و تدوین آیین نامه بیست و سومین جشنواره قران و عترت دانشگاه های علوم پزشکی در دستور کار قرار گرفت که ماحصل آن افزوده شدن رشته‌های ابتهال ، دکلمه خوانی به بخش آوایی و رشته نماز در بخش معارف قرآنی وسیره معصومین(ع) است.

همچنین مقرر شد تعدادی از رشته‌های ادبی و هنری نیز به رشته های گروه های استادان و کارکنان افزوده شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.