چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸

اعلام برنامه سومین دوره طرح تربیت معلم قرآن دانشجویان علوم پزشکی در رشته صحیح خوانی

تربیت معلم قرانی

برنامه آموزشی سومین دوره طرح تربیت معلم قرآن ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در رشته صحیح خوانی قرآن اعلام شد.

به گزارش مفدا، سومین دوره آموزشی طرح تربیت معلم قرآن دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۲۸ مرداد تا ۲ شهریور ماه امسال در سه رشته صحیح خوانی قرآن، حفظ قرآن و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار خواهد شد.

برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی در سه بخش صحیح خوانی قرآن، حفظ و ترجمه و مفاهیم قرآن زیر نظر مدرسان مربوطه در دو نوبت صبح و عصر طی روزهای ۲۸ مرداد تا ۲ شهریورماه برگزار خواهد شد که در نخستین روز برنامه‌های آموزشی در روز شنبه ۲۸ مرداد ماه کارگاه آشنایی بامهارتهای زندگی قرآنی و کارگاه روش‌ها و فنون تدریس ویژه خانم‌ها و آقایان به طور جداگانه برگزار خواهد شد. همچنین در نوبت عصر نیز این کلاس‌ها ادامه خواهد داشت.

همچنین کلاس‌ها و گارگاه‌های آموزشی تحت عنوان آشنایی با مهارتهای زندگی قرآنی و کارگاه‌های روش تدریس صحیح خوانی قرآن کریم و کلاس روش‌ها و فنون تدریس ویژه آقایان و خانم‌ها در طول برگزاری این دوره آموزشی در اردبیل برگزار خواهد شد.

کارگاه روش تدریس صحیح خوانی قرآن کریم نیز در روز پنجشنبه ۲ شهریور ماه برگزار خواهد شد و آزمون روش تدریس صحیح خوانی قرآن کریم که به صورت عملی برگزار خواهد شد در همین روز از ساعت ۸ تا ۱۳ برگزار خواهد شد که حدنصاب این آزمون ۱۵ تا ۲۰ می‌باشد.

ضمن این که آزمون روش‌ها و فنون تدریس به صورت کتبی به صورت تشریحی و تستی در تاریخ ۱۵ مهرماه از ساعت ۱۳ تا ۱۴ برگزار خواهد شد و منابع آزمون ، کتاب‌ کاربرد مهارت‌های تدریس و روانشناسی در آموزش قرآن می‌باشد. البته فصول یک، دو، یازده ودوازده برای آزمون حذف است. همچنین آزمون قواعد روخوانی و روانخوانی قرآن کریتم به صورت تستی در تاریخ ۱۷ مهرماه برگزار می‌شود که منبع آزمون آن کتاب روخوانی و روانخوانی نور است.

همچنین آزمون آشنایی با مهارتهای زندگی قرآنی به صورت تشریحی در روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه امسال از ساعت ۱۳ تا ۱۴ برزار خواهد شد که حد نصاب آن ۱۴ تا ۲۰ می‌باشد و منبع آزمون این بخش کتاب طرحی برای زندگی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.