چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:

برای اسکان ۲ هزار و ۵۰ نفر از شرکت‌کنندگان المپیاد ورزشی، تدارک‌های لازم دیده شده است

پوستر سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از آمادگی این دانشگاه برای برگزای سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد و گفت: ظرفیت‌های لازم برای اسکان حدود ۲ هزار و ۵۰ نفر در اقامتگاه‌ها و خوابگاه‌های فراهم شده است.

مهندس سید علی هاشمی نیا در گفت وگو با مفدا اظهار داشت:این المپیاد  از هشتم لغایت هفدهم شهریور ماه سال جاری  در ۱۰ رشته ورزشی دو ومیدانی، شنا، والیبال، بسکتبال، تیراندازی، بدمینتون، تنیس روی میز، کاراته، شطرنج و فوتسال و با حضور یک هزار و ۸۰۰ دانشجوی برگزار می‌شود.

وی  افزود: با توجه به پیش بینی اسکان بیش از یک هزار و ۸۰۰ دانشجوی شرکت کننده و حدود ۲۵۰ نفر از عوامل اجرایی هماهنگی‌ها برای اسکان ۹۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های دانشگاه، ۷۰۰ دانشجو در خوابگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد،‌ ۲۵۰ دانشجو در خوابگاه‌های آموزش و پرورش انجام شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: با توجه به حضور مدیران وزارت بهداشت در استان در مدت برگزاری المپیاد، خوابگاه تربیت معلم با ظرفیت ۲۰۰ نفر برای اسکان این عزیزان در نظر گرفته شده است.

هاشمی‌نیا همچنین از انجام مقدمات برگزاری این المپیاد از ساعات اولیه واگذاری این مسئولیت به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد خبر داد و افزود: هماهنگی اولیه برای جلب همکاری سازمان‌های مربوطه با انجام مکاتبات لازم صورت گرفته و تشکیل چندین جلسه دیگر در روزهای آتی برنامه ریزی شده است. 

به گفته وی، در مجموع ظرفیت لازم برای اسکان حدود ۲۰۵۰ نفر در خوابگاه های مذکور فراهم شده و علاوه بر این میهمانسراهای ستاد دانشگاه،‌ مجتمع رحمتیه و دانشگاه آزاد و خانه معلم آموزش و پرورش برای اسکان جمعیت مازاد در نظر گرفته شده است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در ادامه از برگزاری این دوره از مسابقات ورزشی در مجموعه اماکن ورزشی این دانشگاه، سالن‌های ورزشی آموزش و پرورش،‌ دانشکده سما، سه سالن ورزشی دانشگاه آزاد خبر داد و افزود: سالن شهید ضیائی مجتمع رحمتیه دانشگاه نیز برای برگزاری مسابقات شطرنج در نظر گرفته شده است.

مهندس هاشمی نیا گفت: با توجه به حجم بالای شرکت کنندگان و عوامل اجرایی مراسم افتتاحیه در سالن ۲۵۰۰ نفری آموزش و پرورش برگزار  می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.